عکاسی

چگونه عکاس حرفه‌ای شویم؟ [اینفوگرافی]

تا به حال فکر کرده‌اید برای حرفه‌ای شدن در کار عکاسی، چه مراحلی را باید سپری کنید؟‌ هر کار برای آنکه به نتیجه برسد اصول و قواعد خاص خود را دارد. رعایت مرحله به مرحله آن کمک بزرگی در موفق شدن دارد. در این برگه راهنما از ابتدای راه تا انتها برای آنکه یک عکاس حرفه‌ای شوید، نشان داده شده است.

ابتدا کارها را تقسیم می‌کنیم. هر عکاس در ابتدای کار باید اصول پایه را به طور دقیق و حرفه‌ای یاد بگیرد. اصولی همانند کار با دوربین، تنظیم آن، سرعت شاتر، اندازه دریچه دیافراگم، ایزو، نورسنجی،‌ تعادل سفیدی، ترکیب‌بندی و … . یادگیری این اصول علاوه بر خواندن، به تمرین و پشتکار نیز نیازمند است. پس از یادگیری و کسب مهارت کافی، وارد بحث تشکیل هویت عکاس می‌شویم. هر عکاس باید جایی برای ارائه نمونه کار یا پورتفولیوی خود داشته باشد. وب‌سایت‌ها بهترین و ساده ترین راه برای انجام این کار است. با ایجاد یک وب‌سایت و نمایش نمونه کار، می‌توان کم کم وارد بازار کار شد. با یادگیری بازاریابی آنلاین می‌توان به تعداد مشتری‌های خود افزود.

بیشتر بخوانید: ۸ درس موفقیت در کسب و کار از دید ریچارد برانسون

برگه‌راهنما ارائه شده، مراحل را یک به یک نشان می‌دهد. مراحل تبدیل از یک عکاس مبتدی تا یک عکاس حرفه‌ای. برای نمایش تصویر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید.

how-to-become-professional-photographer-infographic-w600

12

یک دیدگاه

  • با سلام
    ممنون از پست خوبتون
    مشکل اینجاس که ادرس ها در اخر عکس بسیار ریز نوشته شدن و من قادر به خوندنشون نیستم
    لطفا این ادرس هارو به ایمیل من بفرستید

نظر بدهید

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]