همکاران در هزارویک بوم

تحریریه

سامه گل‌زاده

کارشناسی ارشد مهندسی برق - کارآفرین - عکاس آماتور - بلاگر - علاقمند به بازاریابی و آنالیز دیتا در شبکه‌های اجتماعی.

نگار کامران‌فرد

کارشناس ارشد طراحی صنعتی، علاقه مند به طراحی، ایده پردازی و مدل سازی با نرم افزار، همچنین مطالعه و ترجمه مطالب مرتبط با هنر، تکنولوژی و کارآفرینی.

زینب رضایی

علاقه‌مند به کشف قوانین فیزیک و ریاضی در دنیای نقاشی

امیر صادقپور

امیر یک بلاگر است. او چندین سال در نشریات و وبلاگ‌های شناخته شده در حوزه فناوری فعالیت داشته و علاقه بسیاری به مطالعه در حوزه تکنولوژی‌های نو، شبکه‌های اجتماعی و ژورنالیسم دارد. به‌علاوه او در تولید محتوا در زمینه‌های سلامت و سبک‌زندگی تجربه دارد و در مباحث مربوط به بازاریابی در اجتماعات آنلاین نیز مشاوره می‌دهد.

پویان رمضان‌پور

پویان دوست‌دار هنر است و رشته‌های مختلف هنری را به طور حرفه‌ای دنبال می‌کند. مطالعه، مسافرت، موسیقی، سینما و عکاسی از جمله علایق او را تشکیل می‌دهند.

سودابه درکی‌پور

سودابه فارغ‌التحصیل رشته طراحی فرش از دانشگاه اصفهان است. او هم‌اینک نیز به طراحی فرش و بافت فرش مشغول است.

فرنوش جمالی

فرنوش عاشق هنر است. اینقدر که پس از گرفتن مدرک کارشناسی ژنتیک، در کنکور ارشد هنر شرکت کرد و الان مشغول نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشدش در رشته گرافیک است. بزرگترین دغدغه‌اش شاید کیفیت طراحی UIهای اپلیکیشن‌های فارسی موجود در بازار باشد، به همین دلیل بخشی از وقتش را به مطالعه و تولید محتوای فارسی در این زمینه اختصاص داده است.

همکاران افتخاری

پرنیان کارخانه

سارا بختيارى

گلرخ ابوطالبی

معصومه رنجبر

عاطفه فرهنگیان

رامین حاجیان‌فرد

محمد ابراهیمی

مونا پوریوسف

پشتیبانی فنی

آرمان طاهریان

آرمان دانشجوی ترم آخر کامپیوتر (نرم‌افزار) است، با تخصص در زمینه توسعه وب و بخصوص توسعه رابط‌کاربری و وردپرس٬ به تازگی در زمینه اینترنت اشیا هم فعالیت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انجام میدهد.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]