دکوراسیون معماری

نکاتی در خصوص چیدمان حرفه‌ای قاب‌های عکس

در صورت کمک گرفتن از یک طراح داخلی، چیدن حرفه‌ای قاب‌های عکس از نکاتی است که او قطعا در موردش برای شما توصیه‌هایی دارد. در ادامه به سه مورد از مهمترین نکات مرتبط با چیدمان حرفه‌ای قاب‌های عکس اشاره شده است.

از قاب‌هایی با جنس‌های مختلف استفاده کنید

با وجود اینکه ممکن است انتخاب قاب عکس کار ساده‌ای به نظر برسد، اما پیشنهاد می‌شود به جای استفاده از قاب‌های مشابه، نمونه‌هایی با جنس‌ها و پترن‌های متفاوت را به هنگام خرید انتخاب کنید. قاب‌های فلزی، چوبی، خاتم و … را با بافت‌ها و رنگ‌های مختلف برگزینید.

family-picture-gallery-walls

برای ایجاد تنوع بیشتر، سعی کنید در مسافرت‌ها، فروشگاه‌های مختلف و هر جایی که نمونه‌های جدیدی از قاب‌ها را دیدید، در صورت امکان اقدام به خرید آنها کنید.

در انتخاب اندازه و شکل ظاهری قاب تنوع داشته باشید

wall-gallery-of-family-pictures2

در خصوص استفاده از قاب‌هایی با چارچوب‌های نازک، کلفت، بزرگ یا کوچک شجاع باشید. زیبایی در ایجاد تنوع است. قاب‌های افقی، عمودی، مثلثی، دایره‌ای، چندضلعی و هر نمونه‌ای با کوچکترین تفاوت را نیز در انتخاب‌های خود مد نظر قرار دهید و تنها به یک شکل خاص اکتفا نکنید.

همه قاب‌ها را با یک زاویه بچینید

75626873

پس از جنس و شکل و رنگ‌های متفاوت برای انتخاب و خرید قاب‌ها نوبت به چیدمان آنها میرسد. چیدن قاب‌ها در زوایای مختلف روی قفسه‌ها یا طاقچه‌ها اشتباهی‌ست که اغلب اوقات در اکثر خانه‌ها دیده می‌شود. برای چیدن قاب‌ها -از هر نوعی که هستند- دقت کنید که زاویه‌ای که برای چیدنشان -روی میز، تاقچه یا بوفه- همه را با یک زاویه و به یک سمت بچیدنید.

ArchetypeWallDisplayJB07

در این صورت شما مثل یک طراح داخلی حرفه‌ای نسبت به نمایش عکس‌های شخصی خود در خانه‌تان اقدام کرده‌اید و نتیجه همواره راضی‌کننده خواهد بود.

5

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]