ابزارها عکاسی

راهنمای خرید لنز دست دوم

ویژگی لنز دست دوم این است که قیمت پایین‌تری نسبت به لنز نو دارد، اما می‌تواند مشکلاتی نیز به همراه داشته باشد. برای جلوگیری از این مشکلات، خوب است نکاتی را در مورد خرید لنز دست دوم بدانید. در این برگه راهنما قصد داریم این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید لنز دست دوم

پیش از آنکه اقدام به خرید یک لنز دوست دوم کنید، لازم است نکاتی را مدنظر قرار دهید. مزیتی که خرید دوربین یا لنز دست دوم برای شما به ارمغان می‌آورد این است که می‌توانید در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید؛ بخصوص اگر در ابتدای راه راه‌اندازی یک کسب و کار عکاسی باشید.

اولین موضوعی که حتما باید به آن توجه کنید این است که هر لنزی با دوربین شما سازگار نیست. پیش از آنکه اقدام به خرید لنز کنید، نگاهی به دفترچه راهنمای دوربین خود بیاندازید و با کمی جستجو، لنزهای مناسب و سازگار را شناسایی کنید. سایر نکاتی که باید برای خرید لنز دست دوم مدنظر قرار دهید در این برگه راهنما برای شما به تفصیل توضیح داده شده است.

راهنمای خرید لنز دست دوم

بیشتر بخوانید:

***

آیا شما تا کنون لنز یا دوربین دست دوم خریداری کرده‌اید؟ بنظرتان چه نکات دیگری در هنگام خرید باید مد نظر قرار گیرند؟ تجربه‌های خود را با ما و خوانندگان هزارویک‌بوم به اشتراک بگذارید.

18

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]