طراحی خودرو طراحی صنعتی

بورسیه دوره ارشد مدرسه پلی تکنیک دیزاین (SPD)

مدرسه پلی تکنیک دیزاین از دانشجویان جوان دعوت کرده است تا در اولین دوره از رقابت دریافت بورسیه این موسسه شرکت کنند. دانشجویان و متخصصین ۲۱ تا ۴۴ ساله فعال در حوزه دیزاین می‌توانند از سراسر جهان برای شرکت در این رقابت اقدام کنند و برنده یکی از ۵ بورسیه سال ۲۰۱۶ شوند.

28613-w600موسسه SPD در سال ۱۹۵۴ در شهر میلان تاسیس شده و اولین برگزار کننده دوره‌های تحصیلات عالی رشته دیزاین در ایتالیا بوده است. در حال حاضر این موسسه به عنوان لابراتواری بین‌المللی برای تبادل تجربیات و توسعه پروژه‌های مختلف فعالیت می‌کند.

به واسطه تلفیق سبک ایتالیایی و گرایش‌های برجسته بین‌المللی، پروژه‌های این موسسه با رویکرد تعادل بین دیزاین ظاهر و عملکرد، ساخت و آزمایش تولیدات در جهت بهبود روند تولید انجام می‌شوند. بر همین اساس این مدرسه هرساله طراحان زیادی را به بازار کار معرفی می‌کند.

03_ABOUT_gallery-980x646-w600

بورسیه‌های اهدایی از سوی موسسه SPD شامل دوره‌های ارشد در رشته‌های طراحی صنعتی، طراحی داخلی،‌ طراحی خودرو و وسایل حمل و نقل، طراحی سایت و طراحی بصری خواهد بود. موضوع این مسابقه با عنوان «دانشجویان طراحی، دنیای بهتری را می‌سازند» نام‌گذاری شده و آثار شرکت‌کنندگان بیشتر بر اساس خلاقیت طراحان در ساخت چنین جهانی ارزیابی می‌شود. شرکت‌کنندگان باید این موضوع را در قالب رشته‌ای که قصد تحصیل در آن را دارند مد نظر قرار داده و بر همین اساس پروژه خود را توسعه دهند.

02_ABOUT_gallery-980x646-w600

مهلت ارسال آثار تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۶ (۱۹ فروردین ۱۳۹۵) اعلام‌ شده و پس از آن هیئتی از کارشناسان و متخصصین بهترین آثار را برای دریافت بورسیه انتخاب خواهند کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه می‌توانید به سایت scuoladesign و برای آشنایی بیشتر با دوره‌های مورد نظر به صفحه معرفی رشته‌ها مراجعه کنید. همچنین اگر قصد تحصیل در دوره‌های دیگر این موسسه را دارید می‌توانید مشخصات و درخواست خود را از طریق صفحه master/apply ارسال کنید.

3

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]