طراحی صنعتی گرافیک گرافیک رابط کاربری هنرهای تجسمی

چرا موفقیت طراح در گرو حضور اجتماعی چشمگیرش است؟

همه شما احتمالا به خوبی می‌دانید که داشتن یک پورتفولیوی خوب، به تنهایی برای آنکه از متمایز باشید کافی نیست. موفقیت طراح به تنهایی با فراهم آوردن یک رزومه خلاقانه و جلب توجهی که ایده‌آل وی است، مستلزم صرف زمان زیادی است. شما نیاز دارید که برخیزید و کاری انجام دهید. باید بیشتر در جامعه حضور داشته باشید. همه این‌ها در کنار هم طراح و دیزاینر را با سرعت بیشتری به سمت موفقیت پیش می‌برد.

در دنیای پر رقابت امروزی، باید در مکان‌ها و شرایط‌های مختلف و ممکنی دیده شوید و اطمینان حاصل کنید که هر یک از آن شرایط برای مطرح شدن برند شما بهترین نتیجه را به همراه دارد. به خاطر بسپارید که رد یا قبول کردن هر یک از این شرایط می‌تواند در نوع خود مخاطره‌انگیز باشد.

شاید شما چنین کاری را جلب توجه بدانید، اما فراموش نکنید که میزان حضور اجتماعی افراد در میزانی که دیگران درباره او می‌خوانند و می‌بینند و در نتیجه او را به خاطر می‌سپارند، نقش چشمگیری دارد. مهم نیست که وبسایت شما بهترین طراحی را داشته باشد، اگر هیچ کسی آن را نبینید همه زحمات شما تباه شده است.

بعضی‌ها در خوب دیده شدن مهارت دارند و برخی در خوب طراحی کردن. موفقیت طراح در گرو مهارت در هر دوی این زمینه‌هاست. اگر به خوبی دیده شوید می‌توانید در خلق آثار متفاوت با جسارت بیشتری گام بردارید.

موفقیت طراح

با توجه به آنچه گفته شد وقتی در یک مراسم برگزیده می‌شوید بهتر است بالای سن رفته و با شرم و حیا تشکری کنید و از صحنه خارج شوید یا با یک سخنرانی خوب و جذاب، لبخند و تحسین برای تماشاچیان به ارمغان بیاورید؟ یادتان باشد که هر چیزی می‌تواند باعث شود که دیگران شما را به خاطر بسپارند ولی افراد زیادی هستند که تلاش می‌کنند به خاطر سپرده شوند پس این یادآوری کردن خود به دیگران نمی‌تواند یک بار برای همیشه باشد و باید دائمی باشد.

لازم نیست که به شما یادآوری کنیم که کار احمقانه‌ای انجام ندهید! اما می‌توانید بیش از صادق باشید، می‌توانید خالی‌بندی کنید و باعث شوید دیگران بخندند. فقط توجه داشته باشید که اثر خوب و مثبتی بر دیگران بگذارید تا نام شما در ذهنشان ماندگار شود.

همچنین در مصاحبه‌ها از پاسخ‌های از پیش آماده شده و چیزهایی که دیگران انتظار شنیدنش را دارند استفاده نکنید، بخصوص که بسیاری از مصاحبه‌ها این روزها از طریق ایمیل انجام می‌شود و شما وقت کافی برای فکر کردن و آماده کردن یک پاسخ خوب و مناسب را دارید. هوشمندانه رفتار کنید.

***

بطور خلاصه می‌توان گفت که موفقیت طراح به مقدار زیادی به وجهه اجتماعی او بستگی دارد. این که مردم او را چطور به خاطر بسپارند و چقد تمایل داشته باشند درباره او بیشتر بدانند و بخوانند. علاوه بر ارائه کارهای خوب سعی کنید توجه دیگران را به خود جلب کنید و در دنیای رقابت پیشتاز باشید.

نوشته‌هایی که شاید خواندنش برایتان جالب باشد:

1

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]