گرافیک هنرهای تجسمی

پورتفولیو خود را پربازدید کنید

پیش از در سایت هزارویک‌بوم با نکاتی برای طراحی پورتفولیو آشنا شدید. اگرقالب دلخواه خود را در وردپرس انتخاب و برای خود یک وبسایت جذاب و کامل پورتفولیو طراحی کرده‌اید، این مطلب به شما کمک می‌کند تا با چند ترفند اینرنتی ترافیک را به پورتفولیو خود بیاورید.

ممکن است فکر کنید کار سختی پیش رو دارید. اما نگران نباشید. روش‌هایی که در این مطلب آورده شده است را دنبال کنید. خواهید دید که خیلی زور رتبه شما در گوگل ارتقا می‌یابد و وبسایت شما بیشتر دیده می‌شود. به عبارتی انتخاب سئو مناسب یکی از مهم ترین کارهایی است که باید برای جذب بازدید به وبسایت خود انجام دهید. به این ترتیب می‌توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان بالقوه شما به راحتی شما را پیدا خواهند کرد.

seo_tips

آثار خود را به اشتراک بگذرید

آثار شما دارایی‌های شما هستند. از آنها برای جذب مخاطب و پربازدید کردن وبسایت خود استفاده کنید. وبسایت‌های بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید نمونه کار طراحی خود را در آنها قرار دهید. می‌توانید با یک جستجوی ساده در گوگل آغاز کنید. عبارت «ارسال آثار طراحی گرافیک» (Submit graphic design work) را جستجو کنید و سایت‌هایی برای ارسال بهترین آثار خود پیدا کنید.

آثار خود را دسته‌بندی کنید

به وبسایت خود به چشم یک کتابخانه نگاه کنید که قرار است آثار در دسته‌بندی‌های مرتبط قرار گیرند تا پیدا کردن آنها آسان باشد. آنچه آثار شما را به یکدیگر متصل می‌کند را مشخص کنید. این ارتباط می‌تواند ماده مورد استفاده، سوژه، رنگ‌ها و یا حتی نگرش موجود در یک قطعه از کار باشد. از این ارتباط‌ها برای دسته‌بندی سایت خود استفاده کنید. قرار دادن آثار در این دسته‌بندی‌ها باعث می‌شود سایت شما هم قابلیت جستجوی بهتری داشته باشد و هم حرفه‌ای‌تر به نظر برسد.

پذیرای انتقاد باشید

اگر در وبسایت خود نظرات دیگران را درباره یک اثر قید کنید می‌تواند تاثیر خوبی بر مخاطب داشته باشد. حتی می‌توانید از ستاره‌های امتیاز گوگل استفاده کنید. البته برای این کار لازم است ابتدا در سایت امکان نوشتن نظر را باز کنید.

خاص باشید

هر صفحه در وبسایت شما باید یک عنوان، توضیح، URL و محتوای مخصوص داشته باشد. بسیار اهمیت دارد که گوگل بتواند موضوع و محتوای هر صفحه را به خوبی تشخیص دهد. انتخاب عنوان و مشخصات صحیح برای هر صفحه در واقع ضمانتی برای آوردن افراد بیشتر به وبسایت شما است .

کمک بگیرید

زمانی که سوالی دارید یکی از انجمن‌های تخصصی وب را پیدا کنید و سوال خود را بپرسید. Moz  و گوگل برای استفاده تازه کارها بسیار خوب هستند. شما می‌توانید جواب سوال‌های خود درباره سئو را از آنها بخواهید. هر چه حرفه‌ای‌تر می‌شوید می‌توانید از افراد متخصص بیشتری کمک بگیرید. نگاهی به لیست ارائه شده توسط Moz بیاندازید و با برخی از این افراد آشنا شوید.

عجله کنید

گوگل به صراحت اعلام کرده است که سایت‌های سریع از رنک بهتری برخوردارند. تکنیک‌های زیادی برای سریع بودن سایت وجود دارد اما بهترین کار برای یک وبسایت با عکس‌های زیاد، در وهله اول فشرده کردن و کم کردن حجم عکس‌ها است. زمنی را صرف انتخاب نرم افزاری کنید که هم حجم  عکس‌ها را پاییت بیاورد و هم در کیفیت آنها خلل زیادی وارد نشود.

با دستورالعمل‌ها آشنا شوید

گوگل مجموعه ای از دستورالعمل‌ها برای کاربران وب منتشر کرده است تا به شما کمک کند مرتکب خطای حقوقی نشوید. بیشتر موارد این دستورالعمل‌ها بسیار واضح و قابل فهم هستند. اگر موردی بود که در فهم آن دچار مشکل بودید با یک حرفه‌ای مشورت کنید. زیرا عدم رعایت این موارد می‌تواند منجر به حذف شما از موتور جستجو برای ماه‌ها و یا حتی سال‌ها شود.

با رعایت این موارد ساده می‌توانید پورتفولیو خود را پربازدید کنید و مشتریان را به صفحه آثار خود بیاورید.

2

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]