بنا و نما معماری

مسابقه معماری پایدار مون‌پُلیه ۲۰۳۰

شرکت Net Zero Vermont یک موسسه غیرانتفاعی است که برای ساختن شهر ورمونت با بهره‌گیری از ایده‌های معماری پایدار تلاش می‌کند و در راستای همین هدف یک مسابقه معماری طراحی کرده تا نمای پایدار شهر مون‌پُلیه در سال ۲۰۳۰ پیش‌بینی شود. طرح برنده در این مسابقه ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه دریافت خواهد کرد. اطلاعات بیشتر درباره مسابقه و شرایط شرکت در آن و تاریخ‌های مهم را در ادامه مطلب بخوانید.

مسابقه معماری

اطلاعات مهم:

تاریخ ارسال: ۹ سپتامبر ۲۰۱۶ (۱۹ شهریور ۱۳۹۵)

ثبت‌نام: از ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۶ تا ۱۹ آگوست ۲۰۱۶ (۲۹ مرداد ۱۳۹۵)

زبان مسابقه: انگلیسی

مکان: مون‌پلیه، ورمونت، آمریکا

جایزه نفر اول: ۱۰،۰۰۰ دلار

***

هدف اصلی برگزاری این مسابقه، ارائه برنامه و نقشه‌ای پانزده‌ساله است که مرکز شهر را طوری طراحی کند که بهترین بهره را فضاهای ساختمان‌ها، خیابان‌بندی، فضای سبز و دسترسی آسان برای افراد مسن و جوان جامعه فراهم آورد و  افراد با توانایی‌های مختلف بتوانند در این محیط تردد کنند.

مون‌پلیه در سال ۲۰۱۴ در اخبار ملی اعلام کرد که قصد دارد مصرف و تولید کربن را در سال ۲۰۳۰ به صفر برساند. اگرچه این شهر شمالی کوچک است و ترافیک آنچنانی ندارد اما همچنین رسیدن به چنین مقصودی، بسیار چالش برانگیز است.

شرایط ثبت‌نام در مسابقه معماری پایدار مون‌پلیه:

تیم‌ها باید یک نفر را به عنوان نماینده رسمی تیم معرفی کنند که کارهای ثبت‌نام و غیره را انجام می‌دهد و در تمام مدت از طریق ایمیل ارتباط‌ها با او برقرار خواهد شد.

شماره ثبت‌نام: پس از پرداخت ۵۰ دلار، هر ثبت‌نام کننده یک شماره دریافت خواهد کرد که باید آن را به خاطر داشته و روی آنچه ارسال و ثبت می‌کند، یادداشت کند.

شناسایی ثبت: شرکت‌کنندگان باید شماره ثبت‌نام را روی تمام متریالی که ارائه می‌کنند، یادداشت کرده باشند. علاوه بر شماره ثبت‌نام، هیچ اطلاعات دیگری نظیر نام، لوگو، مارک یا مشخصه نویسنده نباید دیده شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت در این مسابقه معماری و دریافت فایل‌های مربوطه می‌توانید به سایت آن مراجعه کنید.

 

2

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]