نقاشی هنرهای تجسمی

فرهنگ مهاجرت در منچستر را در نقاشی‌های Usarae Gul ببینید

Usarae Gul یک طراح مقیم منچستر است و خودش را «اونگلیش» معرفی می‌کند. این واژه‌ای است که او برای بیان زبان و اصالتش انتخاب کرده تا نشان دهد که اهل پاکستان و بریتانیاست و به هر دو زبان اردو و انگلیسی مسلط است. نقاشی‌های او جشن هویت و یک کسب‌وکار اولین نسل مهاجران بریتانیاست. او می‌گوید که از فرهنگ مهاجرت و مهاجرین در منچستر الهام گرفته و آن را دوست دارد. او به تحقیق و نگرش در تجربه‌های هویت دوگانه نسل مهاجر در انگلستان علاقه بسیار دارد.

نقاشی‌هایش به گونه‌ایست که نمی‌توان آنها را دسته‌بندی خاصی کرد؛ زیرا از نقاشی‌های پررنگ به طرح‌های پر از تکرار و ساده در تغییر است.

فرهنگ مهاجرت در نقاشی‌های اوسرایی گول

مغازه میوه فروشی

من دوست دارم در نقاشی‌هایم هر دو سوی جهان را تلفیق کنم و به آنها هویت ببخشم. من با رنگ و اشیا کار می‌کند و تصاویر برجسته و مورد توجه، پر از رنگ و طرح می‌سازم که به طور چشم‌گیری از ریشه‌های پاکستانی من الهام  و تاثیر می‌گیرد. من تلاش می‌کنم و امیدوارم بتوانم با نقاشی‌هایم هویت خودم را مشخص کنم و نشان دهم که مهم نیست اگر میان دو فرهنگ کمی گیج باشی و به گونه‌ای به هر دو تعلق داشته باشی. من می‌خوام خودم را بعنوان یک زن پاکستانی-انگلیسی جشن بگیرم. به عنوان دختر یک پدر و مادر مهاجر پاکستانی، ارثیه ارزشمند آنها را دوست دارم و در عین حال این تنوعی که با آن رشد کردم را نیز می‌پسندم و برای آن بسیار سپاسگزارم. نقاشی‌های من جشن این هدیه ارزشمندند.

1001boom-the-floodsimage

سیل

1001boom-sweet-shopimage

مغازه شیرینی‌فروشی

1001boom-roohafza-and-ribenaimage

Roof Afza and Ribena

1001boom-my-unglish-parentsimage

پدر مادر انگلیسی – پاکستانی من

طرح خیابان

طرح خیابان

 

6

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]