طراحی صنعتی

فرصت ثبت‌نام رایگان رقابت طراحی محصول رد دات ۲۰۱۷

رقابت طراحی محصول رد دات (red dot) بزرگ‌ترین رقابت بین‌المللی طراحی صنعتی است که هرساله با هدف شناسایی ایده‌های ناب و حمایت از آنها برگزار می‌شود. همانطور که پیش از این در هزارویک بوم خوانده‌اید، تمرکز بر ارزش‌های واقعی بازار وجه تمایز رد دات با دیگر مسابقات طراحی است. این رویداد از سال ۱۹۵۵ تاکنون هرساله در مقر اصلی آن، مرکز طراحی Nordrhein Westfalen در شهر اسن آلمان برگزار می‌شود.

dbb7b33a3f-w600

رقابت طراحی محصول رد دات ۲۰۱۷

به نقل از سایت رد دات در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۶ (۱۷ آذر ۹۵) که آن را «روز ثبت درخواست جوانان حرفه‌ای» نامیده‌اند، امکان ثبت‌‌نام رایگان در این رقابت برای ۵۰ نفر فراهم شده است. طراحان جوانی که طی ۵ سال گذشته فارغ‌التحصیل شده‌اند می‌توانند درخواست خود را برای استفاده از این موقعیت ارسال کنند. این فرصت برای افرادی مناسب است که کار خود را تازه شروع کرده‌اند و به دنبال اثبات توانایی‌های خود در رقابت با برندهای بزرگ و طراحان معروف هستند. ضمن اینکه این افراد در صورت برنده شدن می‌توانند از حمایت‌های در نظر گرفته شده برای این رویداد نیز استفاده کنند.

ثبت نشان رد دات روی محصولات، نمایش آنها در موزه رد دات واقع در شهر اسن آلمان و معرفی محصولات در کتاب سالِ این رویداد، امتیازاتی هستند که به طرح‌های برنده اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است که همه طراحان و تولیدکنندگان می‌توانند محصولات خود را با پرداخت هزینه ثبت‌نام برای شرکت در رقابت طراحی محصول رد دات ۲۰۱۷ ثبت و ارسال کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه جزئیات شرکت در این رویداد، می‌توانید به صفحه اصلی آن در سایت رد دات مراجعه کنید.

اگر به مسابقات طراحی علاقه‌مند هستید یادآور می‌شویم که برای شرکت در رقابت طراحی Jumpthegap و مسابقه طراحی خودرو میشلن ۲۰۱۸ همچنان زمان باقی است. همچنین خواندن مطلب «چگونه برنده مسابقات طراحی شویم» می‌تواند راهنمای خوبی برای شروع باشد.

برای آگاهی از دیگر رقابت‌های طراحی می‌توانید بخش رویدادها در سایت هزارویک بوم را دنبال کنید.

22

2 دیدگاه

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]