گرافیک هنرهای تجسمی

طراحی کارت ویزیت برای طراحان گرافیک

بعد از دیدن طرح عالی کارت ویزیت یک طراح گرافیک، فکر می‌کنید چقدر مشتری برای استخدام او پیدا شود؟ همیشه اینطور نیست که طراح‌ها بتوانند در جلسه‌ها و دیدارها مشتری‌هایی برای خود پیدا کنند، گاهی تنها کارت ویزیت آنها دست به دست شده و شانس پیدا شدن مشتری‌های جدید را برای آنها فراهم می‌کند. پس باید برای طراحی کارت ویزیت که معرف هنر طراح است، ایده‌هایی ناب و جذاب داشته باشید. با این مطلب برای دیدن طرح‌هایی نو همراه شوید.

بیشتر کاری که امروزه طراحان گرافیک انجام می‌دهند فقط در دنیای دیجیتال وجود دارد، اما این بدان معنی نیست که کارهای چاپی ارزش و زیبایی خود را از دست داده‌اند. حتی تا حدودی برعکس!

با توجه به همین نکته عجیب نیست که کارت ویزیت طراحان گرافیک محبوبیت و طرفداران بسیاری پیدا کند.

در ادامه ۱۰ مورد از کارت‌هایی که طرافداران بسیار دارند و ایده‌های جالبی برای کسانی که می‌خواهند به تازگی کارتی طراحی کنند، می‌دهد.

۱. Ryan Brinkerhoff

طراحی کارت ویزیت برای طراحان گرافیک

Ryan Brinkerhoff، طراح پوستر، برندینگ و ایلاستریتور مقیم میشیگان است. او هدفش را چنین بیان می‌کند: «یافتن راه‌کارهای هوشمندانه برای آنکه لبخند را بر لبان مردم بیاورد.»

۲. Kelli Marie Daly

1001boom-w9k7ofesfz8g8geimbqzvn

Kelli Marie Daly یک کارگردان هنری و یک طراح گرافیک آزاد است که در حال حاضر در میلواکی مقیم است. طراحی کارت ویزیت به سبک قدیمی (vintage) اگرچه یک طرح ناب و خاص نیست، اما به خوبی حس شخصی بودن طرح را به بیننده منتقل می‌کند.

۳. Rama Estudio Taller

1001boom-wa84zknh6tenbao6onuyvv

یک گروه طراح گرافیک در بوینس آیرس، استودیوی صحافی و حروف‌چینی خود را راه‌اندازی کرده‌اند و از پوسترهای تایپوگرافیک قدیمی برای طراحی کارت ویزیتشان الهام گرفته‌اند.

۴. Brigada Creativa

1001boom-5z4jevpgwatbsenkb8xdmz

Brigada Creativa نام یک استودیوی کوچک طراحی گرافیک و ایلاستریشن است که در بارسلونا قرار دارد و «طراحی شاد، محصولات منحصربه‌فرد و هدایای اصیل» شعار آنهاست. در کارت طراحی شده توسط آنها یک مداد واقعی وجود دارد که هوشمندی و حس ویژه‌بودن به طرح آنها می‌بخشد.

۵. Wendy Stephens

1001boom-zgdg6o7v8cwca99s5yw9ue

Wendy Stephens یک طراح گرافیک و هنرمندی خلاق است که در استودیوی خودش در هرتفوردشر کار می‌کند. طراحی سیاه و آبی کارتش نشان از علاقه‌اش به تایپوگرافی دارد و همین علاقه مشتری‌هایی از انگلیس و سراسر دنیا برایش فراهم آورده است.

۶. Anthony Cole
1001boom-taezncclvpu334e3nu76qj-1

Anthony Cole، طراح گرافیک مقیم اوکلند، می‌گوید: «می‌خواستم کارتی طراحی کنم که در یاد همه بماند». کارت او شبیه چاقوهای ارتی‌ست و هریک ابزارهایی که از آن بیرون می‌آید یک راه ارتباطی با طراح را نشان می‌دهد.

۷. Jose Antonio Contreras

1001boom-zc6ph8thuuacbfywt258k

Jose Antonio Contreras، طراح مقیم بروکلین است که به مردم دلیلی برای نگه‌داشتن کارت ویزتش ارائه داده است. یک سمت کارت او بازی پیدا کردن واژه‌ها از میان حروف است. سمت دیگر آن مشخصات طراح و راه تماس با اوست.

1001boom-6kywxy5opj8k6glffgrgz7

۸. Whiskey Design

1001boom-fctuewvhmk9gikbvps8lqb

ویسکی دیزاین سک استودیوی طراحی کوچک در شهر کانزاس است. طرح چوبی آن و ترکیب رنگ‌هایش زیبایی خاصی به کارت بخشیده.

۹. Patrizia Parca

1001boom-mjzq9wzmnzrnip93yojv8g

Patrizia Parca یک طراح لوگوست که در شهر رم ایتالیا فعالیت می‌کند. طرح‌های روی کارت و شکل مربعی آن، جذابیت و خاص بودن را به طرح بخشیده و آن را در میان ایده‌های ناب قرار داده.

۱۰. Chad Michael Smith

1001boom-pkke8gmyyhbfpebv8bbjel

Chad Michael Smith مدیر و هنرمند خلاق استودیوی چاد مایکل در دالاس است. مهم‌ترین فعالیت این استودیو طراحی بسته‌بندی، توسعه محصول و برندینگ جذاب است. طرح روی کارت ویزیت به خوبی از مهارت این استودیو در زمینه فعالیتش حکایت می‌کند.

47

یک دیدگاه

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]