گزارش عملکرد شش ماههٔ سوم هزارویک بوم

یک سال و نیم از تاریخ شروع به کار رسمی هزارویک بوم می‌گذرد. طی این بازه ما تلاش کردیم در مسیری با ثبات و مستمر بخش‌های مختلف سایت را با توجه به بازخوردهای دریافتی و اهمیت هر یک پوشش دهیم.

در ادامهٔ گزارش، روند کار شش ماههٔ سوم سایت در اختیار شما قرار گرفته تا در جریان پیشرفت امور قرار گیرید.

آمار و ارقام

طی یک سال و نیم گذشته حدود ۱۱۲۰ مطلب داشته‌ایم که بیش از ۳۳۰ مطلب در شش ماه اخیر در سایت منتشر شده است. خوانندگان ثابت ما می‌دانند که روند انتشار مطالب در هزارویک بوم کماکان ۱۵ مطلب در هفته است و این روند تغییری نکرده است.

رتبه الکسای سایت طی این بازه رشد خوبی داشته و در حال حاضر رنک جهانی سایت ۱۵۷ هزار و رنگ ایران ۶ هزار است. رتبه جهان و ایران الکسای هزارویک بوم در گزارش شش‌ماههٔ دوم به ترتیب ۳۷۸ هزار و ۱۳ هزار بوده است.

آمار گوگل‌آنالیتیکز نشان می‌دهد در حال حاضر ماهانه بیش از ۱۱۳ هزار بازدیدکننده یکتا داشته‌ایم و خوانندگان مطالب سایت را بیش از ۲۲۰ هزاربار مطالعه کرده‌اند. به‌علاوه هر بازدیدکننده به طور متوسط ۲ دقیقه و ۳۱ ثانیه را در هر یک از صفحات سایت سپری کرده است.

مشترکین فید و مشترکینی که از طریق ایمیل مطالب سایت را دریافت می‌کنند در حال حاضر به ترتیب ۴۶۷ و ۱۰۵۰ نفر هستند که رشدی دو برابری را در بازه شش ماههٔ گذشته نشان می‌دهد.

شبکه‌های اجتماعی

حساب‌های هزارویک بوم طی این دوره تقریبا در اغلب شبکه‌های اجتماعی نیز رشد داشته است.

در حال حاضر حساب‌های ما درتوییتر، فیسبوک، گوگل‌پلاس، اینستاگرام و تلگرام به صورت مستمر به‌روز می‌شود و دریوتوب، آپارات، پینترست و ساندکلاود نیز می‌توانید ما را دنبال کرده و از محتوای ما در این شبکه‌های اجتماعی نیز بهره ببرید.

در حال حاضر آمار دنبال‌کننده‌ها و مشترکان هزارویک بوم در شبکه‌های اجتماعی به این شرح است.

توییتر: ۲۹۱۵ دنبال‌کننده
فیسبوک: ۲۳۵ لایک
گوگل‌پلاس: ۴۲ دنبال‌کننده
اینستاگرام: ۸۹۴ دنبال‌کننده
تلگرام: ۱۴۵۹ مشترک

سخنی با کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار

ما علاقمندیم که به موفقیت‌ها، شکست‌ها و تجاربی که شما در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکارتان با آنها مواجه شده‌اید بپردازیم. در همین راستا اگر کارآفرینی هستید که در حوزه‌های مرتبط با کار هزارویک بوم فعالیت می‌کنید، ما را دوست خود بدانید.

همکاری افتخاری

نویسندگان، عکاسان، گرافیست‌ها و هنرمندانی که علاقمند به همکاری افتخاری با هزارویک بوم باشند مورد استقبال ما قرار می‌گیرند. لطفا انواع همکاری‌ای که تصور می‌کنید می‌توانید با این مجلهٔ آنلاین داشته باشید را از طریق این فرم تماس با ما در میان بگذارید.

سخن آخر

تلاش ما همیشه بر بهبود کیفیت مطالب و آشنایی بیشتر خیل عظیم‌تری از افراد بوده که به نحوی علاقمند به هنر هستند اما بستر کافی برای آشنایی با حوزه‌های مختلف هنر برای‌شان وجود نداشته.

با دنبال کردن مطالب هزارویک بوم، علاوه بر اینکه احتمالا مطالب مفیدی مطالعه خواهید کرد، می‌توانید محتوای ما را با دوستانی که فکر می‌کنید به این حوزه علاقمندند برسانید. حمایت شما در این مسیر قوت قلبی برای ما خواهد بود.

به‌علاوه ما همواره منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما همراهان عزیزمان هستیم.

 

37

3 دیدگاه

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]