طراحی صنعتی طراحی محصول هنرهای تجسمی

مسابقه طراحی لباس World of WearableArt

رویداد بین‌المللی World of WearableArt در نیوزلند برگزار می‌شود و یکی از اهداف آن، نمایش آثار صنعتگران و طراحانی است که خلاقانه‌ترین و نوآورانه‌ترین پوشیدنی‌ها را ارائه می‌دهند. این رقابت شامل ۴۰ جایزه در بخش‌های مختلف است که ارزش آنها در مجموع ۱۶۵۰۰۰ دلار نیوزلند اعلام شده است. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه طراحی لباس می‌توانند تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (۱۲ فروردین ۹۶) برای ثبت‌نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

مسابقه طراحی لباس World of WearableArt فضایی برای ارائه طرح‌های منحصر به فرد توسط طراحان خلاق و حرفه‌ای است. با توجه به شایستگی طراحان ایرانی در این حوزه، شرکت در مسابقات خارجی می‌تواند فرصت خوبی برای نمایش توانایی آنها در جوامع بین‌المللی باشد.

شرایط شرکت در مسابقه طراحی لباس World of WearableArt

شرکت‌کنندگان این رقابت باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند. طراحان می‌توانند کارهای خود را به صورت انفرادی، یا در گروه‌های دو و حداکثر سه نفره ارائه دهند. در صورت برگزیده شدن در مرحله اول، هزینه بسته‌بندی و ارسال پوشیدنی‌ها برای شرکت در مرحله دوم بر عهده طراحان است اما مدل‌هایی که برای نمایش لباس در روز داوری به روی صحنه می‌روند از سوی مسئولان برگزارکننده دعوت خواهند شد.

همه طرح‌ها در مرحله اول از طریق سایت ارسال می‌شوند. این موارد شامل فهرستی از اجزای تشکیل دهنده لباس، حداقل سه تصویر از نمای جلو، پشت و جانبی لباس، توضیح در مورد نحوه پوشیدن و شیوه نمایش آنها روی صحنه است. در صورت انتخاب اولیه و ارسال ایمیل برای شرکت‌کنندگان، لباس باید در اندازه اصلی، برای برگزارکنندگان ارسال ‌شود.

تاریخ‌های مهم

اتمام مهلت ثبت‌نام: ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (۱۲ فروردین ۹۶)

انتخاب اولیه و اعلام نتایج از طریق ایمیل: ۵ آوریل (۱۷ فروردین ۹۶)

داوری نهایی: ۱۸ سپتامبر (۲۸ شهریور ۹۶)

اعلام نتایج نهایی: ۲۲ سپتامبر (۱ مهر ۹۶)

برای اطلاع از فهرست کامل تاریخ‌ها می‌توانید به صفحه اصلی سایت مسابقه مراجعه کنید.

مسابقه طراحی لباس

جوایز مسابقه

این مسابقه شامل بخش‌های متعددی است که برای برندگانُ هر کدام هدایای ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. این هدایا شامل جایزه نقدی به ارزش کلی ۱۶۵۰۰۰ دلار نیوزلند و دوره‌های کارآموزی است. جزئیات بیشتر در مورد بخش‌های مختلف و جایزه ویژه هرکدام را می‌توانید در صفحه مربوطه مشاهده کنید.

همچنین برای آگاهی کامل از شرایط مسابقه، نحوه شرکت و ارسال آثار، فایل کامل توضیحات در اختیار علاقه‌مندان قرار داده شده است.

اگر علاقه‌مند به شرکت در مسابقات طراحی هستید یادآور می‌شویم که برای ثبت‌نام در رقابت طراحی Design Award Halle و مسابقه طراحی Jumpthegap هنوز زمان باقی است.

 

21

۵ دیدگاه

  • سلام
   در مرحله اول تصویر لباس ارسال می‌شود و در صورت انتخاب باید خود لباس برای نمایش فرستاده شود.

 • با سلام و احترام
  ضمن تشکر از متن های عالی سایت
  سوالی که دارم اینه که، اگر لباس به صورت کامل طراحی بشه و تمام جوانب اون نمایش داده بشه با طراحی، نیاز به دوخت وجود دارد؟
  با تشکر

  • آیلین عزیز سلام
   آنطور که در فایل مریوطه اشاره شده است در مرحله اول تصاویر لباس به همراه شرح جزئیات برای داوری ارسال می‌شود و پس از انتخاب اولیه، طرح‌های برگزیده برای داوری ارسال می‌شوند.
   برای اطلاعات دقیقتر پیشنهاد می‌کنیم از طریق ایمیل با برگزارکنندگان تکاس بگیرید.
   [email protected]
   موفق باشید ?

نظر بدهید

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]