ابزارها طراحی صنعتی طراحی محصول

معرفی ۵۰ سایت طراحی صنعتی مفید برای طراحان (بخش سوم)

همان‌طور که پیش از این خواندید، در این سری مطالب قصد داریم شما را با ۵۰ سایت طراحی صنعتی آشنا کنیم که منبع مناسبی برای یافتن ایده، اطلاع از خبرهای جدید، خواندن مصاحبه طراحان حرفه‌ای و به طور کلی مطالب مرتبط با حوزه طراحی صنعتی هستند. دنبال کردن این سایت‌ها برای اغلب طراحان صنعتی جذاب است و آنها را از اخبار روز مطلع می‌کند. از این رو در ادامه با ۱۰ سایت دیگر در این زمینه آشنا می‌شویم.

  • معرفی ۵۰ سایت مفید برای طراحان صنعتی – بخش اول 
  • معرفی ۵۰ سایت مفید برای طراحان صنعتی – بخش دوم

۲۱.  Lynn Allen’s Blog

سایت طراحی صنعتی

لین الن (Lynn Allen) در این فضا آخرین اخبار، رویدادها و نکات مربوط به شرکت اتودسک به ویژه نرم‌افزار اتوکد را منتشر می‌کند. محتوای این سایت طراحی صنعتی شامل آموزش‌ها و ترفندهایی است که در قالب متن یا ویدئو منتشر می‌شوند.

۲۲. Edison Nation Blog

سایت طراحی صنعتی

این سایت برای کمک به طراحان و افرادی به وجود آمده است که قصد دارند ایده خود را به واقعیت تبدیل کنند و به قفسه فروشگاه‌ها برسانند. رویکرد سایت ادیسون نیشن، توسعه محصول و تولید آن است، همچنین شرکت‌هایی که به دنبال محصولات نوآورانه هستند به کمک این سایت می‌توانند چنین طرح‌هایی را بیابند. مطالب این سایت شامل طراحی صنعتی، پرینت سه‌بعدی، نمونه‌سازی و موارد دیگری است که برای طراحان صنعتی و طراحان محصول مطالب ارزشمندی به حساب می‌آیند.

۲۳. Industrial Design History

سایت طراحی صنعتی

این سایت با موضوع تاریخ طراحی صنعتی مرجعی برای طراحان و علاقه‌مندان به تاریخ طراحی است. این سایت شامل فضایی است که دیزاینرها می‌توانند طرح‌ها، داستان‌ها و تجارب خود را به اشتراک بگذارند.

۲۴. CAD-a-Blog

سایت طراحی صنعتی

برایان بنتون (Brian Benton)، نویسنده و مؤلف اصول پایه و تکنیک‌های پیشرفته اتوکد، در این سایت نکات و اخبار مرتبط با طراحی صنعتی را منتشر می‌کند. سایت رایان بنتون شامل محتوای مفید، ارزشمند و همچنین آموزش‌های کوتاه است.

۲۵.Japanese Design

سایت طراحی صنعتی

این سایت منحصراً در مورد رشته دیزاین در کشور ژاپن است و بخش طراحی محصول آن منبع مطالعه مفیدی برای طراحان صنعتی است. متن‌هایی که در مورد طراحی نوآورانه در این بخش نوشته می‌شود، منبع الهام مناسبی برای طراحان است.

۲۶. ۳D CAD World

سایت طراحی صنعتی

منبع مطالعه دیگری در مورد مدل‌سازی و طراحی سه‌بعدی که می‌توانید نکات، ترفندها و اخبار مرتبط با این حوزه را در آن دنبال کنید.

۲۷. ۳D Engineer

سایت طراحی صنعتی

سایتی شامل آموزش و مقالات مهندسی، طراحی، محصولات جدید و بازاریابی.

۲۸. ProductDesignHub

سایت طراحی صنعتی

این سایت نوعی انجمن مجازی برای طراحان صنعتی است که شامل منابع، فروم گفتگو، اطلاعیه مسابقات و رویدادها است. همچنین می‌توانید در مورد ابزار طراحی و مصاحبه با طراحان مطالب مفیدی را در این سایت بخوانید.

۲۹. CADDManager Blog

سایت طراحی صنعتی

مارک کیکر (Mark Kiker)، مدیر تکنولوژی اطلاعات سیاتک، مدیر سایت کدمنیجر است. او آخرین ابزارها، تکنیک‌ها، ترفندها و تکنولوژی را در این سایت طراحی صنعتی معرفی می‌کند.

۳۰. DEVELOP3D

سایتی در زمینه طراحی صنعتی با تمرکز بر طراحی محصول، توسعه و ساخت و تولید. این سایت همچنین شامل مقالاتی در مورد مهندسی معکوس و طراحی پایدار است.

 

  • معرفی ۵۰ سایت مفید برای طراحان صنعتی – بخش چهارم
  • معرفی ۵۰ سایت مفید برای طراحان صنعتی – بخش پنجم
8

نظر بدهید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]