طراحی خودرو طراحی صنعتی

فهرست مراکز آموزشی طراحی صنعتی با گرایش طراحی خودرو در سراسر جهان

بسیاری از علاقه‌مندان به رشته طراحی صنعتی و طراحی خودرو برای ادامه تحصیل به دنبال اطلاعات در مورد دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌هایی هستند که رشته دیزاین در آنها تدریس می‌شود. اگر قصد تحصیل در زمینه طراحی خودرو را دارید می‌توانید مسیر خود را با یادگیری طراحی صنعتی آغاز کنید، سپس تحصیل را در گرایش مورد علاقه خود ادامه دهید. در ادامه این مطلب فهرست مراکز آموزشی طراحی صنعتی در نقاط مختلف جهان را مشاهده می‌کنید.

برای ورود به این مراکز نیاز است که علاوه بر نظم و خلاقیت، مهارت‌های خود را توسعه دهید. بهتر است به طور مداوم طراحی کنید، نسبت‌ها را بشناسید، روی سبک خود کار کرده و ایده‌ها و کانسپ‌های باکیفیت خلق کنید. همچنین باید پیام‌رسان خوبی باشید، به این معنی که ایده خود را به بهترین شکل از طریق تصاویر بیان کنید. در نهایت باید توانایی فروش طرح خود به مدیران را داشته باشید تا جزو برندگان قرار بگیرید.

شاید مهارت پیدا کردن در همه این موارد کمی دشوار به نظر برسد اما نباید باعث دلسردی شود. اشاره به این موارد صرفا برای ایجاد آگاهی نسبت به مسیری است که علاقه‌مندان به رشته‌های طراحی صنعتی و طراحی خودرو قصد طی کردن آن را دارند.

در صنعت، فضای رقابتی شدیدی وجود دارد، ضمن اینکه هر روز طراحان ماهرتری از مراکز آموزشی فارغ‌التحصیل می‌شوند. این وضعیت موجب اشباع بازار کار و کاهش تقاضا شده است، درنتیجه طراحانی که کار متمایز و سطح بالا ارائه می‌دهند شانس موفقیت بیشتری خواهند داشت.

مراکز آموزشی زیادی در نقاط مختلف جهان وجود دارند که رشته دیزاین در آنها تدریس می‌شود، اگر قصد بررسی مراکز آموزشی طراحی صنعتی با تمرکز بر گرایش طراحی خودرو را دارید، فهرست زیر که به نقل از سایت formtrends نوشته شده است، می‌تواند مرجع خوبی برای شروع باشد.

مراکز آموزشی طراحی صنعتی در آمریکای شمالی

مراکز آموزشی طراحی صنعتی در اروپا

مراکز آموزشی طراحی صنعتی در آسیا/ اقیانوسیه

 

25

یک دیدگاه

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]