طراحی خودرو طراحی صنعتی

شروع یک عصر جدید با خودروهای BMW

شروع یک عصر جدید، این پیغام ویدیویی است که به تازگی توسط شرکت BMW منتشر شده و در آن چهار گروه از وسایل نقلیه بی‌ام‌و در کنار هم به نمایش درآمده‌اند. یک سال بعد از جشن گرفتن صدمین سالگرد تاسیس این شرکت، بی‌ام‌و با انتشار ویدئو عصر جدید کمپین خود با عنوان «۱۰۰ سال آینده» را دوباره یادآوری کرده است.

شروع یک عصر جدید با خودروهای BMW

در این ویدئو همکاری قوی برندهای گروه بی‌ام‌و از جمله مینی، رولز رویس و بی‌ام‌و موتوراد به نمایش درآمده است. کنار هم قرار گرفتن این چهار محصولِ آینده‌نگرانه، به نوعی با شعار سال گذشته بی‌ام‌و که «۱۰۰ سال آینده» خوانده شده بود، تطابق دارد. در این شرکت، جهت‌یابی مسیر آینده طراحی وسایل نقلیه و نوآوری‌های بزرگ، توسط گروهی مشتاق و استثنایی هدایت می‌شود، همین امر هویتِ شرکت بی‌ام‌و را شکل داده است.

در این ویدیو برای اولین بار نقش فعال بی‌ام‌و در خلق آینده، میل به یادگیری و تغییر، اشتیاق برای نوآوری‌ و مسئولیت در قبال جامعه دیده می‌شود و پیام آن خلق آینده، در کنار یکدیگر است.

حرکت، نشانه آزادی است، امکان رفتن به هرجایی که می‌خواهید را امکان‌پذیر می‌کند. در اینجا نیزبی‌ام‌و، مینی، رولز رویس و بی‌ام‌و موتوراد، به عنوان سنبل‌های آزادی نشان داده شده‌اند. موضوع اصلی این فیلم، وسیله خودران، فردیت و امنیتی است که از طریق نوآوری به دست می‌آید.

به گفته این شرکت، عنوان «۱۰۰ سال آینده» بیش از یک شعار برای جشن گرفتن صدمین سالگرد تاسیس بوده است. به گفته بیل مک اندروز (Bill Mc Andrews)،  مدیر استراتژی ارتباطات این شرکت، فلسفه پایدارِ نگاه به آینده و تعیین استاندارهای بالا در نوآوری، تفکری است که گروه بی‌ام‌و روز به روز با آن پیش می‌رود.

در ادامه می‌توانید ویدئو منتشر شده توسط شرکت بی‌ام‌و با عنوان عصر جدید را تماشا کنید.

8

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]