ابزارها طراحی صنعتی طراحی محصول

۵۰ سایت کارآمد برای طراحان محصول – بخش پنجم

همان‌طور که پیش از این خواندید، در این سری مطالب قصد داریم شما را با ۵۰ سایت کارآمد طراحی صنعتی و طراحی محصول آشنا کنیم که منبع مناسبی برای یافتن ایده، اطلاع از خبرهای جدید، مصاحبه با طراحان محصول و به طور کلی مطالب مرتبط با حوزه طراحی صنعتی‌اند. دنبال کردن این سایت‌ها برای اغلب طراحان صنعتی جذاب است. از این رو در ادامه با ۱۰ سایت کارآمد دیگر در این زمینه آشنا می‌شویم.

  •  معرفی ۵۰ سایت کارآمد برای طراحان صنعتی و طراحان محصول – بخش اول
  •  معرفی ۵۰ سایت کارآمد برای طراحان صنعتی و طراحان محصول – بخش دوم
  •  معرفی ۵۰ سایت کارآمد برای طراحان صنعتی و طراحان محصول – بخش سوم
  •  معرفی ۵۰ سایت کارآمد برای طراحان صنعتی و طراحان محصول – بخش چهارم

i4 Product Design Blog

شرکت i4  متعلق به افرادی مشتاق به طراحی و خلاقیت است. مطالب آنها شامل طرح‌های برگزیده هر ماه، رویدادها، اخبار طراحی صنعتی، وسایل پزشکی و تکنولوژی است.

AutoCAD Tips Blog

در این سایت نیز می‌توانید نکات و آموزش‌های مرتبط با اتوکد را مشاهده کنید. این آموزش‌ها هم برای شروع یادگیری مفید است و هم برای ارتقاء سطح مهارت. نویسنده این سایت الن فینکل شتاین (Ellen Finkelstein)، کارشناس اتوکد، مدرس و سخنران است. مطالب او شامل، نقشه‌کشی، تنظیمات و روش خروجی گرفتن و بسیاری نکات دیگر است.

CADnotes

علاقه‌مندان به رویت، اینونتور و میکرواستیشن می‌توانند مطالب آموزشی مورد نیاز خود را در این سایت مطالعه کنند.

Boxer’s SOLIDWORKS Blog

دیپاک گوپتا (Deepak Gupta)، مهندس طراحی مکانیک است و در زمینه توسعه محصول کار می‌کند. مطالب او در مورد نرم‌افزار سالیدورکز برای طراحان آماتور و حرفه‌ای است.

SOLIDWORKS Tech Tips, Videos & Tutorials from Javelin

یک مرجع کامل برای یادگیری سالیدورکز. این سایت با ارائه نکات و ترفندهای مربوط به سالیدورکز فضای خوبی برای همه علاقه‌مندان به طراحی صنعتی که از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند فراهم کرده است.

CADD Edge Engineering & Design Blog

شرکت CADD Edge یکی از بزرگ‌ترین فراهم‌کننده‌های لوازم مهندسی از جمله پرینتر سه‌بعدی در آمریکاست. وبلاگ آنها یک مرجع مناسب برای یادگیری نکات و ترفندهای سالیدورکز است.

 Michael Lord

میشل لرد (Michael Lord)، طراح کاروان‌های مسافرتی است. او بیش از ۳۰ سال در زمینه طراحی و ساخت وسایل نقلیه با اهداف خاص مشغول به کار بوده است. مطالب وبلاگ میشل لرد نیز بیشتر بر آموزش نکات سالیدورکز و کَد تمرکز دارد. او تجربه خود در این زمینه را با خوانندگان به اشتراک می‌گذارد.

Product Design and Development

این سایت مرجع مناسبی برای علاقه‌مندان به طراحی و مهندسی محصول است. می‌توانید مطالب مرتبط با ابزارهای طراحی، روش‌های روزِ ساخت محصول، ساخت پروتوتایپ و همچنین خبرهای مربوط به رباتیک و پوشیدنی‌ها را دنبال کنید.

DesignBytes

انجمن طراحی صنعتی آمریکا (IDSA) اخبار و اطلاعات جدیدِ این حوزه را در سایت دیزاین بایت منتشر می‌کند. این سایت مجموعه‌ای از اخبار، موضوعات مورد بحثِ روز و اطلاعات مرتبط با گرایش‌های مختلف طراحی صنعتی را در اختیار خوانندگان خود قرار می‌دهد.

Logic PD Insights Blog

لاجیک پی دی (Logic PD) شرکتی است که در حوزه چرخه عمر محصولات دیجیتالی کار می‌کند. مطالبی که آنها در سایت خود منتشر می‌کنند در زمینه استراتژی، توسعه و آزمایش محصول است. طراحان صنعتی، به ویژه علاقه‌‌مندان به ساخت و تولید می توانند مطالب جالبی را در این سایت مطالعه کنند.

5

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]