طراحی خودرو طراحی صنعتی طراحی محصول

کانسپت قایق آئورا شاهکاری دیگر از شرکت طراحی پنین‌فارینا

پنین‌فارینا، شرکت مشهور ایتالیایی، از کانسپت جدیدی به نام آئورا (Aurea) رونمایی کرده که با همکاری شرکت کشتی‌سازی رسیناوی (Rossinavi) توسعه یافته است. این قایق تفریحی مجلل دارای المان‌های بی‌نقص طراحی پنین‌فارینا است؛ برندی که مسئول طراحی بیش از ۱۰۰ مدل فراری بوده است. کانسپت آئورا در نمایشگاه قایق‌های لوکسِ لندن توسط شرکت طراحی پنین‌فارینا رونمایی شد و توجه زیادی را به خود جلب کرد.

کانسپت قایق آئورا شاهکاری دیگر از شرکت طراحی پنین‌فارینا

مشارکت پنین‌فارینا و رسیناوی برای خلق کانسپت آئورا، اولین همکاری این دو شرکت ایتالیایی است و با تمرکز بر سبک زندگی صاحب قایق و مهمانان او شکل گرفته. فضای داخلی و مکان‌های تفریحی قایق نیز بر همین اساس طراحی شده‌اند.

نیروی حرکت این قایق لوکس، بیشتر از سیستم پیشرانش دیزل-الکتریک که در مرکز آن قرار دارد تامین می‌شود. قسمت عقب قایق شامل دو استخر شنا، سه عرشه و یک باشگاه تفریحی است. انحناهای ظریف و نوارهای حلزونی که عرشه‌ها را به هم متصل کرده، طرحی پویا و موزون به وجود آورده است.

برای مثال نوار بالایی مانند یک قاب، عرشه را در بر گرفته و با حرکت به سمت پایین به نوار بعدی متصل شده و طرحی زیبا و هماهنگ با بدنه قایق را شکل داده است. این خطوط نرم و روان ظاهری مدرن و جذاب به وجود آورده‌اند. ترکیب زیبایی ظاهری و کاربری خاص این قایق لوکس، معرف شاهکار دیگری از شرکت طراحی پنین‌فارینا است.

کانسپت قایق آئورا شاهکاری دیگر از شرکت طراحی پنین‌فارینا

کانسپت این قایق زیبا، اول ژوئن ۲۰۱۷ در نمایشگاه قایق‌های لوکس که در لندن برگزار می‌شود رونمایی شد و مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفت.

در ادامه تصاویر بیشتری از کانسپت قایق ائوریا، محصول شرکت طراحی پنین‌فارینا را مشاهده می‌کنید.

8

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]