طراحی جواهرات طراحی صنعتی طراحی محصول

کیف‌های چرمی پرین پاریس ـ نوآوری در طراحی با تلفیق دو محصول متفاوت

یکی از روش‌های نوآوری، ترکیب دو یا چند وسیله متفاوت و خلق محصولی جدید با ویژگی‌های خاص است. یکی از شرایط اصلی موفقیت چنین نوآوری‌هایی، طراحی مناسب و ترکیب‌بندی زیبا است. محصول جدیدِ برندِ پرین پاریس (perrin paris) مثال خوبی برای این نوع نوآوری است. در ادامه مثال خوبی از نوآوری در طراحی با تلفیق دو محصول متفاوت را مشاهده می‌کنید.

کیف‌های چرمی پرین پاریس ـ نوآوری در طراحی با تلفیق دو محصول متفاوت

گالری طراحی زاها حدید با همکاری برندِ چرمِ پرین پاریس (Perrin Paris) محصولی را عرضه کرده‌اند که تلفیقی از کیف‌دستی و دستبندهای فلزی جذاب است. این مجموعه در تعداد محدود به تولید رسیده و ترکیبی از ۷ مدل کیف چرم و ۳ دستبند فلزی با طرح‌های خاص و منحصر به فرد است.

دستبندها از قطعات جواهر طراحی شده توسط معمار فقید، زاها حدید الهام گرفته شده‌اند و می‌توان آنها را برای هر دو دستِ چپ و راست استفاده کرد.

زاها حدید در سال ۲۰۱۶ از دنیا رفت. او که به دنیای مد علاقه داشت با برندهای مشهور همکاری می‌کرد و یکی از ۲۶ خانمی بود که در سال ۲۰۱۴ از آنها برای شرکت در نمایشگاه مدِ موزه طراحی لندن ( Women Fashion Power exhibition) دعوت شده بود. این هنرمند فقید که یکی از برجسته‌ترین طراحان معاصر به شمار می‌رود با برندهای مشهور دیگر همچون آلسی، آرتمید و ساوایا و مورونی نیز همکاری داشته است. 

در ادامه تصاویری از این مجموعه زیبا که شیوه‌ای هنرمندانه از نوآوری در طراحی محسوب می‌شوند، مشاهده می‌کنید.

9

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]