طراحی صنعتی طراحی محصول

تیم برتر طراحی مسابقات رددات ۲۰۱۷ کدام است؟

مرکز طراحی Nordrhein Westfalen که مسئول برگزاری مسابقات رددات است هر سال تیم برتر طراحی را که محصولی عالی و منحصر به فرد تولید کرده‌اند، انتخاب و اعلام می‌کند. امسال، تیم طراحی کنیون (Canyon)، تولیدکننده آلمانی دوچرخه‌های مسابقه و کوهستان، موفق شد این عنوان را به دست آورد.

عنوان تیم برتر طراحی مسابقات رددات ۲۰۱۷ به طراحان کنیون رسیدبرندگان قبلی این عنوان برندهای معروفی همچون مرسدس بنز، فراگ، آئودی، سونی، اپل، آدیداس، پورشه، گروهه، وری‌دی و بوش بوده‌اند. سال ۲۰۱۶ تیم طراحی صنعتی بلک مجیک (Blackmagic)، به رهبری سایمون کید (Simon Kidd.) موفق به دریافت عنوان تیم برتر طراحی شده بود. کاپ این رقابت که ردیوس (Radius) نام دارد طی مراسمی توسط کید به رومن آرنولد (Roman Arnold) مدیر اجرایی گروه کنیون اهدا خواهد شد.

رشد و توسعه کنیون داستان موفقیت‌آمیز کسب و کار کوچکی است که از یک گاراژ ساده آغاز شد و اکنون یکی از بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده دوچرخه است. این شرکت در سال ۱۹۸۵ کار خود را با فروش قطعات آغاز کرد و در سال ۱۹۹۶ اولین محصول آن به تولید رسید و وارد بازار شد. اکنون این کارخانه که ۲۲ هزار متر مربع مساحت دارد در روز ۴۰۰ دوچرخه تولید می‌کند و آنها را به بازارهای سراسر جهان می‌فرستد.

عنوان تیم برتر طراحی مسابقات رددات ۲۰۱۷ به طراحان کنیون رسید

به گفته پیتر زک (Peter Zec)، مؤسس و مدیر اجرایی رددات، طراحی دوچرخه‌های کنیون نشان داده است که تمرکز و اهمیت دادن به خواسته کاربران تا چه حد بر رشد یک برند تأثیرگذار است. تمرکز بر خواسته مشتری، تولید منحصر به فرد و ساختار فروش باعث شده تا افرادی که خواستار چیزی فراتر از یک دوچرخه معمولی‌اند، به سراغ این برند بروند.

در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از دوچرخه‌های طراحی شده توسط کنیون مشاهده می‌کنید.

6

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]