طراحی صنعتی طراحی محصول نقاشی

کرم آرت – خلق آثار هنری روی نوشیدنی‌های گرم

امروزه هنر به شکل‌های مختلف در کسب و کارها دیده می‌شود. پیش از این درباره  چاپگر ریپلز (Ripples) که دستگاهی با امکان چاپ تصویر روی قهوه است، در هزارویک بوم خواندید اما این بار با هنرمندی آشنا می‌شوید که آثار معروف مانند نقاشی‌های ونگوگ و لوگو برندهای شناخته شده مانند اینستاگرام را روی کافه لاته طراحی می‌کند. این هنر با عنوان کرم آرت شهرت یافته است.

کرم آرت - خلق آثار هنری روی نوشیدنی‌های گرم

کافه‌دار لی کانگ بین (lee kang-bin)، هنرمند اهل کره جنوبی، با به تصویر کشیدن شاهکارهای هنری روی نوشیدنی‌ها، آنها را به اثری هنری تبدیل می‌کند. این هنر با عنوان کرم آرت (creamart) در شهر سئول شهرت یافته و طرفداران زیادی را جذب کرده است. لی‌کانگ از شیر گرم به عنوان بوم سفید استفاده کرده و با خامه‌های رنگی روی آن نقش ایجاد می‌کند. این کار تقریبا ۱۵ دقیقه زمان می‌برد اما مشتریان صبورانه به انتظار خلق آثار هنری او می‌نشینند.

کرم آرت - خلق آثار هنری روی نوشیدنی‌های گرم

او در به تصویر کشیدن شخصیت‌های کارتونی نیز مهارت دارد. او که پیش از این هیچ‌گونه آموزش رسمی درزمینهٔ طراحی و نقاشی ندیده است، عامل موفقیت خود را علاوه بر ظاهر زیبای نوشیدنی‌ها، طعم دلپذیر آنها می‌داند. به گفته او، به دلیل اینکه تهیه کرم ‌آرت زمان‌بر است، نوشیدنی‌ها سرد می‌شوند اما همچنان خوشمزه‌اند و این بسیار مهم است.

به گفته لی کانگ، او در هر روز فقط امکان تهیه سه فنجان کرم ‌آرت را دارد و این تعداد پاسخگوی تعداد زیاد سفارش‌ها نیست. او برای آموزش این هنر، ویدیوهایی را تهیه کرده و به اشتراک گذاشته است تا الهام‌بخش هنرمندان دیگر باشد.

خلاقیت این هنرمند جوان را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

اگر نسبت به نحوه خلق کرم‌ آرت کنجکاو شده‌اید ویدئوی زیر را مشاهده کنید و با این هنر بیشتر آشنا شوید.

23

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]