بنا و نما دکوراسیون طراحی صنعتی طراحی محصول گرافیک معماری هنرهای تجسمی

مسابقه طراحی هیروساکی ۲۰۱۷ با موضوع سیب

سایت دیزاین بوم خبر از برگزاری مسابقه طراحی هیروساکی ۲۰۱۷ و هفته طراحی ژاپن داده است. شرکت در این رقابت برای دانشجویان طراحی، طراحان حرفه‌ای و همه علاقه‌مندانی که به سن قانونی رسیده‌اند آزاد و رایگان است. شرایط و نحوه شرکت در مسابقه طراحی هیروساکی ۲۰۱۷ را در ادامه بخوانید.

موضوع مسابقه طراحی هیروساکی ۲۰۱۷: سیب

مسابقه طراحی هیروساکی ۲۰۱۷ با موضوع سیبشهر هیروساکی ژاپن بزرگ‌ترین تولیدکننده سیب در این کشور است. برای تأکید بر این ویژگی، از طراحان خواسته شده است که تعبیری خلاقانه مرتبط با سیب ارائه دهند. این موضوع را می‌توان به شیوه‌های گوناگون تفسیر کرد؛ فیلم، گرافیک، محصول، طراحی فضا یا کانسپت‌های معماری. آثار باید نشان‌دهنده محصولِ سیب شهر هیروساکی، به شیوه‌ای خلاقانه و بدیع باشند، همچنین ارتباط بین ماهیت این میوه با شهر، دورنمای آن و زندگی محلی را نشان دهند.

جوایز مسابقه طراحی هیروساکی ۲۰۱۷

طرح برگزیده: ۶۰۰۰ یورو

طرح دوم: ۱۰۰۰ یورو

نحوه ثبت‌نام و ارسال آثار

محدودیتی برای تعداد طرح‌ها وجود ندارد اما اگر قصد ارائه چند طرح را دارید، آنها را جداگانه ثبت و ارسال کنید. تصاویر باید در قالب JPEG) JPG) یا GIF و با رزولوشن پایین (کمتر از ۵۰۰ کیلوبایت)، با عرض ۸۱۸ پیکسل و dpi ۷۲ ثبت شوند. رنگ تصاویر نیز در حالت RGB باشد.

ارسال ویدئو اجباری نیست اما در صورت لزوم می‌توانید ۲ ویدئو در سایت youtube یا vimeo بارگذاری کرده و لینک آنها را در فرمِ ثبت‌نام وارد کنید.

طرح خود را در قالب متنی کوتاه، خلاصه و به زبان انگلیسی توضیح دهید.

تاریخ‌های مهم

مهلت ارسال آثار: ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ (۸ مهر ۹۶)

نتیجه مسابقه اواسط ماه اکتبر ۲۰۱۷ اعلام خواهید شد.

برای ثبت و ارسال طرح‌های خود به این صفحه و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه، به صفحه اصلی توضیحات آن مراجعه کنید. همچنین اگر به شرکت در مسابقات طراحی علاقه دارید می‌توانید صفحه رویدادها در سایت هزارویک بوم را دنبال کنید و از خبرهای مربوط به آن مطلع شوید.

 

25

یک دیدگاه

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]