طراحی خودرو طراحی صنعتی

آغاز هجدهمین دوره مسابقه طراحی خودرو میشلن

میشلن همانند سال‌های قبل با برگزاری رقابت طراحی خودرو، از طراحان سراسر جهان دعوت کرده است تا در این چالش بزرگ شرکت کنند. هجدهمین دوره مسابقه طراحی خودرو میشلن فرصتی هیجان‌انگیز برای طراحانی است که می‌خواهند با هزاران شرکت‌کننده دیگر رقابت کنند و مهارت خود را در قالب طرح‌های منحصر به فرد به نمایش بگذارند. برای آشنایی با نحوه شرکت در این مسابقه در ادامه با هزارویک بوم همراه شوید.

هجدهمین دوره مسابقه طراحی خودرو میشلن  

موضوع مسابقه 

در سال ۲۰۵۰ طی یک مراسم ویژه، خودروهای برگزیده سال ۲۰۲۵ به نمایش گذاشته خواهند شد. این خودروها معرف عصر مهمی هستند؛ دوره‌ای تعیین کننده در تاریخ طراحی وسایل حمل و نقل که تغییرات چشمگیر تکنولوژی و نیازهای اجتماعی را نشان می‌دهد.

میشلن از شما دعوت می‌کند تا وسیله‌ حمل و نقلی را برای سال ۲۰۲۵ طراحی کنید که معرف این دوره انتقال در حوزه طراحی و تکنولوژی خودرو است. خودرو شما می‌تواند متعلق به برندی مشهور باشد و یا برندی که در حال حاضر ناشناخته است.

طرح شما باید داستانی که در پس شکل‌گیری این وسیله حمل و نقل وجود دارد را به تصویر بکشد. چه چیزی آن را متمایز و قابل توجه کرده است؟ چرا نماینده یک دوره به شمار می‌رود؟ آیا اوج تاریخ ۱۴۰ ساله طراحی خودرو را نشان می‌دهد یا به طور کلی از گذشته خود جدا است؟

دانش‌آموزان و دانشجویان رشته طراحی خودرو، طراحان مستقل، استودیوهای طراحی و شرکت‌های تولیدکننده لوازم خودرو می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

هجدهمین دوره مسابقه طراحی خودرو میشلن از تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۷ شهریور ۹۶) آغاز شده و تا اول مارس ۲۰۱۸ (۱۰ اسفند ۹۶) ادامه دارد. برندگان این رقابت در ماه می ۲۰۱۸ (اردیبهشت/ خرداد ۹۷) معرفی می‌شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط کامل مسابقه می‌توانید به وب‌سایت michelinchallengedesign مراجعه کنید.

16

2 دیدگاه

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]