طراحی صنعتی طراحی محصول

مسابقه بین‌المللی طراحی OLED ال جی ۲۰۱۷

ال جی (LG) از سال ۲۰۱۳ تا کنون، هرسال مسابقه بین‌المللی طراحی OLED را برگزار کرده است. این رقابت فرصتی برای طراحان، معماران و علاقه‌مندان است تا تکنولوژی OLED را در طرح‌های خود به کار برند. مسابقه امسال به طور ویژه با حمایت رددات برگزار می‌شود و موسس و مدیر اجرایی آن جزو داوران مسابقه‌ خواهند بود. در ادامه با مسابقه OLED ال جی بیشتر آشنا شوید.

برندگان مسابقه بین‌المللی طراحی OLED ال جی ۲۰۱۷، فرصت نمایش محصولات خود در نمایشگاه Light + Building 2018 را به دست می‌آورند. همچنین از حمایت مالی ال جی برای ساخت نمونه محصول خود و تهیه بلیت سفر به فرانکفورت آلمان برخوردار خواهند شد.

موضوع مسابقه بین‌المللی طراحی OLED ال جی

New Light of Life/ روشنایی جدید زندگی

۱. زندگی
ایده زندگی را با بیان شخصی خود در طرح نشان دهید.
۲. انسان
با تاکید بر روشنایی طبیعی OLED، فلسفه طراحی الی جی؛ یعنی همدلی با کاربر و مورد توجه قرار دادن او را در طرح خود نشان دهید.
۳. انعطاف‌پذیری
انعطاف‌پذیر بودن OLED می‌تواند فرصت بروز خلاقیت بیشتر را فراهم کند. با تاکید بر این ویژگی، زندگی مدرن امروزی را در طرح خود نشان دهید.

این مسابقه در دو بخش طراحی روشنایی و طراحی فضا، با موضوعات اشاره شده در بالا برگزار می شود و در هر بخش سه طرح برتر انتخاب و معرفی می‌شوند.

مواد مورد استفاده در طرح‌ها

از آنجا که تاریخ برگزاری مسابقه همزمان با رونمایی ال جی از اولین پنل انعطاف‌پذیر OLED بوده است، تمرکز این رویداد نیز بر محصولات انعطاف‌پذیر است. این پنل ۰٫۴۱ میلیمتر ضخامت دارد و به شعاع ۲۰ میلیمتر خم می‌شود.

برای شرکت در این مسابقه تا تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۱۷ (۹ آذر ۹۶) فرصت دارید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط کامل مسابقه می‌توانید به سایت lgoledlight و برای آشنایی با محصولات ال جی و OLED انعطاف‌پذیر به این صفحه مراجعه کنید.

11

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]