عکاسی عکاسی با موبایل

مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های عکاسی، شرکت در مسابقات عکاسی است و یکی از پرطرفدارترین و معتبرترین ِ آنها، مسابقه عکاسی سونی است. امسال نیز برای شرکت در این برنامه دعوت شده‌اید. اما مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸ چه بخش‌هایی دارد و چه جوایزی برای برندگان در نظر گرفته شده؟ در ادامه مطلب، با ما همراه شوید.

مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸

مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸ دارای ۴ بخش رقابتی است

۱. به عنوان یک حرفه‌ای شرکت کنید. ۱۰ دسته برای این بخش در نظر گرفته شده است. مهلت ارسال عکس‌ها تا ساعت ۱۳.۰۰ (GMT) روز ۱۱ ژاویه ۲۰۱۸ (ساعت ۱۷.۳۰ روز ۲۱ دی ۱۳۹۶) است.

۲.  آزاد شرکت کنید. این بخش نیز ۱۰ دسته دارد و به هر عکس تکی شرکت کننده جایزه‌ای تعلق می‌گیرد. مهلت ارسال عکس‌ها ساعت ۱۳:۰۰ به وقت (GMT) روز ۴ ژانویه ۲۰۱۸ (ساعت ۱۷.۳۰ روز ۱۴ دی ۱۳۹۶) است.

جوایز ملی – شرکت‌کننده‌هایی که در بخش آزاد شرکت می‌کنند به طور خودکار به بخش جوایز ملی بر حسب ملیت خود وارد خواهند شد.

۳. در بخش جوانان شرکت کنید. همه کسانی که در بازه سنی ۱۲ تا ۱۹ سال قرار دارند می‌توانند با ارسال یک عکس در این مسابقه شرکت کنند. مهلت ارسال عکس‌ها ساعت ۱۳:۰۰ به وقت (GMT) روز ۴ ژانویه ۲۰۱۸ (ساعت ۱۷.۳۰ روز ۱۴ دی ۱۳۹۶) است.

۴. در بخش دانشجویی کنید. کسانی که دانشجوی رشته عکاسی هستند می‌توانند در این بخش شرکت کنند. مهلت ارسال عکس‌ها ساعت ۱۳:۰۰ به وقت (GMT) روز ۴ دسامبر ۲۰۱۷ (ساعت ۱۷.۳۰ روز ۱۳ آذر ۱۳۹۶) است.

* توجه داشته باشید که هر کسی می‌تواند تنها در یکی از بخش‌های بالا شرکت کنند. هر زمان که در یکی از بخش‌ها عکسی ارسال کنید دیگر نمی‌توانید برای بخش‌های دیگر عکس بفرستید.

داوران مسابقه

در بخش حرفه‌ای: Mike Trow از انگلیس، Naomi Cass از استرالیا، Sue Davies OBE از انگلیس، Gareth Harris از انگلیس، Dewi Lewis از انگلیس، Philip Tinari از چین

در بخش آزاد، جوانان و بخش ملی: Zelda Cheatle

در بخش دانشجویی: Reiner Opoku

 

15

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]