طراحی خودرو طراحی صنعتی طراحی محصول

آئودی عنوان برند سال ۲۰۱۷ را از آن خود کرد

رددات به عنوان بزرگ‌ترین رقابت بین‌المللی طراحی صنعتی، در هر دوره، برند و تیم‌ برتر طراحی سال را معرفی می‌کند. پیش از این در مورد تیم برتر مسابقات رددات ۲۰۱۷ در هزارویک بوم خوانده‌اید. امسال آئودی به دلیل ثبات در مدیریت برند، همچنین همکاری اثربخش با شرکای خلاق و نوآور، عنوان برند سال رددات را دریافت کرد.

آئودی عنوان برند سال ۲۰۱۷ را از آن خود کرد

شرکت آئودی تا کنون ۱۴ جایزه رددات برنده شده و ۵ بار عنوان بهترینِ بهترین‌ها را به دست آورده است. به گفته دکتر پیتر زک (Peter Zec) بنیان‌گذار و مدیر اجرایی مسابقات رددات، آئودی نه تنها امسال بلکه دهه‌ها است که جزو بازیگران اصلی حوزه صنعت و نوآوری است. روش‌های ارتباطی آئودی، طراحی خوب، نوآوری و خلاقیت است.

کمپین‌های آئودی، از حضور کامل و نمایش این برند تا تبلیغ‌های آنلاین و تلویزیونی، تأثیرگذار و متمایز از رقبا هستند. آئودی با کمک گروه KMS، دفتر طراحی Strichpunkt  و شرکت Blackspace توانسته برندی یکپارچه خلق کند که عنوان آن را «ظهور برند آئودی ـ از منولوگ تا دیالوگ» نامیده است. این طرح امسال برنده عنوانِ بهترینِ بهترین‌ها شد.

آئودی عنوان برند سال ۲۰۱۷ را از آن خود کرد

همکاران و مشاوران آئودی

Strichpunkt پر افتخارترین آژانس طراحی آلمان، واقع در دو شهر اشتوتگارت و برلین است که در سال ۱۹۹۶ تأسیس شد. هدف آنها ایجاد ارتباط موفق در بالاترین سطح ممکن است و تا کنون با برندهای مشهور زیادی همکاری داشته‌اند.

KMS یکی دیگر از شرکت‌های آلمانی پیشرو در زمینه استراتژی برند، طراحی برند و ارتباط برند است که در سال ۱۹۸۴ تأسیس شد.

Blackspace  یک شرکت طراحی بین‌المللی با سابقه ۳۰ ساله در زمینه برندینگ است. آنها در زمینه استراتژی، تجربه و پویایی برند به شرکت‌ها مشاوره می‌دهند و با آنها همکاری می‌کنند.

8

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]