گرافیک نقاشی هنرهای تجسمی

کاتالوگ بهاری-تابستانی ۲۰۱۸ گوچی

برند گوچی, مجموعه بهاره و تابستانی سال ۲۰۱۸ خود را به شکلی متفاوت به نمایش گذاشته است. این بار گوچی به جای عکس، برای کاتالوگ خود از تصویرسازی‌های سورئال هنرمند اسپانیایی ایگناسی مونرئال (Ignasi Monreal) بهره گرفته است.

کاتالوگ ۲۰۱۸ گوچی با نام اوتوپین فانتزی (Utopian Fantasy) منتشر شده است. مونرئال، این تصویرساز جویای نام در دنیای مد، برای طراحی این مجموعه از هنر رنسانس و سورئال الهام گرفته است. نقاشی‌های دیجیتال مونرئال از مخلوقات و مناظر خارق‌العاده، بسیار شناخته شده و معروف هستند.

تصاویر طراحی شده برای کاتالوگ بهاری تابستانی ۲۰۱۸ گوچی، به شکلی هنرمندانه یک فانتزی ایده‌ال را برانگیخته می‌کنند. یکی از برجستگی‌های این تصاویر، تمرکز بر سه عنصر زمین، دریا و آسمان است. تصاویر زنده، واقعی و فوتورئالیست این مجموعه، مخاطب را به دنیایی جادویی و عجیب می‌برد. ترکیب خیال و واقعیت در این نقاشی‌ها، نگاه سورئال و احساسی بیننده را برمی‌انگیزد.

نقاشی‌های دیجیتال مونرئال سرشار از جزییات چشم‌گیر است. این هنرمند با تاکید و برجسته‌سازی جلوه‌های تخیلی، شخصیت‌های خیالی‌اش را از ذهنش به دنیای واقعی می‌آورد و آنها را خلق می‌کند.

در ادامه نقاشی‌ها و تصویرسازی‌های این هنرمند برای کاتالوگ بهاری تابستانی ۲۰۱۸ گوچی را ببینید.

گوچی

 

 

 

 

25

2 دیدگاه

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]