طراحی صنعتی طراحی محصول گرافیک هنرهای تجسمی

کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک

برندینگ فقط برای تجارت‌های بزرگ نیست، کسب و کارهای کوچک برای رشد مناسب به همان اندازه به طراحی و برندینگ نیاز دارند. به عنوان یک طراح می‌توانید ایده یا ابزارهایی را پیشنهاد دهید که با بودجه سفارش‌دهنده هماهنگی داشته باشد. کار کردن با کسب و کارهای کوچک با بودجه محدود اگرچه یک چالش بزرگ است اما به استفاده بیشتر از قدرت خلاقیت منجر می‌شود.

در ادامه نمونه‌ای از این‌گونه طرح‌های خلاقانه را مشاهده می‌کنید؛ طرح‌های خلاقانه و کم هزینه‌ای که توسط شرکت طراحی و برندینگ ویلوفی دیزاین ارائه شده‌اند. هدف از نمایش این طرح‌ها، کمک به برندهای نوپا برای دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن است.

۱. قطعات جداشدنی به طرح خود اضافه کنید
کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک

کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک

همه برندها اعم از کوچک یا بزرگ، رویداد برگزار می‌کنند و به رویدادها دعوت می‌شوند. چالش بزرگ آنها برای معرفی خود چیست؟ زمانِ کم، بودجه اندک و رعایت استانداردهای مرسوم.

خط برش خلاقانه و رنگ‌های متنوع را امتحان کنید. طرحی که از یک برگه صاف به مدل سه‌بعدی و تجربه‌ای خاطره‌انگیز تبدیل شود.

۲. تصویر برند را قابل لمس کنید

کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک

امروزه خرده فروش‌ها به دنبال خلق تجربه‌های جدید از برندشانند. چالش اصلی پیدا کردن راهکاری جذاب برای تبدیلِ تصویرِ برند آنها به تصویری قابل لمس است؛ مانند اتیکتی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید و به دسته فنجان گره خورده است.

این راهکار بودجه زیادی لازم ندارد، ظاهر لوکسی هم ندارد اما تیم طراحی با ترکیب کاغذهای رنگی، بافت و گرافیک مناسب، حس و تجربه خوبی را برای بیننده خلق کرده‌اند.

۳. برگه‌های چاپ شده دومنظوره

کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک

انجمن‌های خیریه معمولاً در کنار رویدادهایی که برای جمع‌آوری کمک‌ها برگزار می‌کنند، اهداف و مأموریت‌های خود را در قالب جشن به دنیا معرفی می‌کنند. در اینجا می‌توان به ترکیب‌های جذاب فکر کرد. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید المان اصلی، به عنوان طرحی زیبا از بروشور جدا شده و روی لیوان یا لوازم دیگر می‌چسبد. این برچسب علاوه بر زیبایی، یادآور رویداد برگزار شده و پیام آن است.

۴. فراتر از طراحیِ بیزنس کارت فکر کنید.

کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک کیمیای طراحی: چالش بزرگ برای پروژه‌های کوچک

قانونِ اولِ رشد کسب و کار، در تماس ماندن با مشتریانتان است. یک مشتری وفادار به اندازه مراجعه‌کنندگان جدید با ارزش و مورد احترام است. پس فراتر از ارائه یک بیزنس کارت معمولی فکر کنید.

تصویری که مشاهده می‌کنید برای یک آژانس فروش املاک طراحی شده است. طرحی بامزه که همراه با نوشیدنی برای خوش‌آمدگویی به ساکنان جدید منزل ارسال می‌شود و خرید منزل جدید را به آنها تبریک می‌گوید.

طراحی و خلاقیت این قدرت را دارد که سرعت رشد کسب و کارها را چندین برابر کند و موقعیت بُرد ـ بُرد برای فروشندگان و مشتریان به وجود آورد.

14

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]