دکوراسیون معماری

ایده‌هایی برای طراحی محیط کار در خانه

ایجاد محیطی مخصوص کار در خانه، به زیبایی و جذابیت ظاهری محدود نمی‌شود. فاکتورهای متعددی همچون انتخاب اتاق یا مکان مربوطه، نور محیط انتخابی، سر و صدا و وضعیت تهویه در طراحی محیط کار مهم هستند. به علاوه، انتخاب میز و صندلی مناسب برای کار و متناسب با محیط، اهمیت ویژه‌ای در ایجاد یک فضای مطلوب و مطبوع دارند.

با توجه به اینکه محیط مخصوص کار باید انگیزه کافی برای کار را ایجاد کند تا منجر به کارایی مطلوب شود، اولویت در طراحی چنین محیطی، پیش از توجه به هماهنگی با سایر بخش‌های خانه، علاقه شخصی و راحتی شماست. با این حال توجه به اصول طراحی داخلی، در کنار ایجاد یک فضای شاد، آرام و پربازده، می‌تواند زیبایی و هماهنگی با سایر بخش‌های خانه را نیز نتیجه دهد.

یک فضای اداری دنج و جذاب

توجه به رنگ‌های موثر و انرژی زا، استفاده از کمدها و قفسه‌هایی که به محیط کار نظم می‌دهند، اضافه کردن المان‌های طبیعی به فضای کار، توجه به رنگ و شدت نور طبیعی یا مصنوعی در محل، و سایر اصول و نکات طراحی داخلی، به طور قطع بر کیفیت و کارایی نتیجه نهایی موثر خواهد بود.

در ادامه چندین نمونه جذاب از فضاهای کاری در محیط خانه برای شما آماده شده‌اند که می‌توانند برای شما در خلق یک فضای مناسب برای کار در خانه الهام‌بخش باشند.

5

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]