طراحی صنعتی

دستگاهی با امکان چاپ تصویر روی قهوه

قهوه یکی از نوشیدنی‌های محبوب در بسیاری از کشورها و از جمله کشور ما است. همین محبوبیت باعث شده فروشندگان برای جلب مشتری به خلاقیت‌های متفاوتی دست بزنند. یکی از این خلاقیت‌ها ترسیم تصاویر مختلف اما ساده است. حالا چاپگری را تصور کنید که به جای تصاویر ساده طرح‌های زیبا و باکیفیت روی قهوه‌تان رسم کند.1-w600

دستگاه چاپگر ریپلز (Ripples) در عرض چند ثانیه با تصویرهای باکیفیت قهوه شما را متفاوت می‌سازد. تکنولوژی استفاده شده در این روش ترکیبی از یک چاپگر سه بعدی و یک چاپگر جوهرافشان است که در آن تصاویر توسط قطرات کوچکی از دانه گیاه قهوه ساخته می‌شود، البته طعم و کیفیت طبیعی قهوه حفظ خواهد شد.

برنامه‌ها و وبسایت‌های طراحی شده برای محصول این امکان را به شما می‌دهند که مطالب و طرح‌های مختلف و متفاوتی را برای فنجان قهوه خود خلق کنید. این وسیله برای رستوران‌ها و کافه‌هایی که می‌خواهند مشتریانشان را با پیغام‌های شخصی غافلگیر کنند عالی است. اپلیکیشن و وبسایت این محصول مجموعه‌ای از تصاویر و پیغام‌ها را به صورت دسته‌بندی شده در اختیار کاربران قرار می‌دهند. علاوه بر این سفارش‌دهندگان می‌توانند به فیسبوک متصل شده و تصاویر و پیغام‌های شخصی را به دستگاه منتقل کنند. امکان ساخت گروه‌ و اشتراک‌گذاری تصاویر بین اعضا نیز در وبسایت این محصول وجود دارد. با ایجاد گروه‌های دوستان یا گروه‌های خانوادگی که اشتراکات بیشتری با هم دارند محتوا و تصاویر جالبتری تولید می‌شود و می‌تواند به سرگرمی برای گروه تبدیل شود.

ripples-coffee-w600

انتقال تصاویر از سایت‌ها به دستگاه قهوه ساز

در اینجا چند نمونه از تصاویری که روی قهوه‌ها با استفاده از این فنآوری چاپ شده اند را با هم می‌بینیم. 

5

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]