ابزارها طراحی صنعتی طراحی محصول هنرهای تجسمی

معرفی دفتر و قلم دیجیتال Orée

گاهی لازم است یادداشت‌ها و طرح‌های خود را به سرعت در جایی ثبت کنید. اگر دسترسی به رایانه مقدور نباشد و یا برای سرعت بیشتر استفاده از قلم و کاغذ را ترجیح دهید، دفتر و قلم دیجیتال Orée می‌تواند گزینه خوبی باشد. این وسیله سرعت استفاده از قلم و کاغذ را همزمان با امکان ذخیره اطلاعات لوازم دیجیتال در اختیار کاربر قرار می‌دهد، هر چیزی را که بنویسید و یا رسم کنید ذخیره کرده و به فایل‌های دیجیتالی تبدیل می‌کند.

oree-stylograph-smartpen

این نوع خودنویس آخرین مدل از قلم‌هایی است که به لوازم دیجیتال یادداشت‌برداری متصل می‌شوند. قلم Orée بدنه مثلثی شکل با گوشه‌های منحنی دارد، این فُرم نشان‌دهنده رعایت ارگونومی در طراحی آن و توجه به سهولت استفاده برای کاربران است. ساخت بدنه این قلم از مس نیز طرح را چشمگیر و نفیس کرده است.

دفترچه چرمی که همراه با این قلم عرضه می‌شود ۱۹۲ صفحه با الگوبندی مشخص دارد، نحوه حرکت قلم روی کاغذ از طریق همین الگوها شناسایی شده و هر تصویر، نوشته یا شکلی که کاربر ایجاد کند ثبت می‌شود. پس از ذخیره شدن محتوا می‌توان از این صفحات مجددا استفاده کرد.

قلم Orée به عنوان خودنویس معمولی نیز قابل استفاده است اما دیجیتالی کردن محتوا فقط از طریق وارد کردن اطلاعات به دفترچه همراه آن ممکن می‌شود. انرژی ذخیره شده در این وسیله برای استفاده مداوم در دو روز کافی است. کاربر می‌تواند محتوای ذخیره شده را از طریق بلوتوث به وسایل دیگر منتقل کند، همچنین اپلیکیشن ارائه شده برای این وسیله در هردو پلتفرم اندروید و iOS امکان اعمال تغییراتی همچون ویرایش محتوا، تبدیل قالب‌ها به یکدیگر، اشتراک‌گذاری و یا انتقال به سرویس‌هایی مانند گوگل درایو یا اورنوت را به کاربر می‌دهد. نحوه شارژ این وسیله از طریق اتصال به USB است و کارتریج هفت میلی‌متری آن نیز قابل تعویض است. عرضه این محصول در بازار از ماه سپتامبر آغاز خواهد شد.

1

نظر بدهید

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]