بنا و نما دکوراسیون معماری

معماران موفق به چه نکاتی در کسب و کارشان توجه می‌کنند؟

فاکتورهای زیادی می‌تواند از حرفه‌ای‌های هر رشته افرادی موفق بسازد. اما در میان معماران موفق، سه فاکتور که موفقیت آنها را تضمین کرده، مشترک است. آنها صبور، خوش‌قول و متمرکز هستند. اما منظور از هر یک از این سه فاکتور چیست؟

dart-444201_1280

شکیبایی

هر کسی که تنها چند ماه هم به حوزه معماری ورود کرده، می‌داند که صبوری، پیش‌نیاز موفقیت در این حرفه است. هر پروسه موثری در معماری، به انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌های مشتریان وابسته است. شکیبایی در این مرحله از کار، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. لبخندها و توانایی درک صحیح از علت تاخیر، می‌تواند به پایان موفقیت‌آمیز پروژه و حل نقطه‌های مشکل‌ساز کمک کند.

خوش‌قولی

خوش‌قول بودن یک هنر است و توانایی انجام پروژه و تحویل آن پیش از موعد مقرر، کلید موفقیت در کسب و کار یک معمار به حساب می‌آید. در نقطه مقابل، فراموش کردن تاریخ‌های تحویل و بدتر از آن عدم توجه و مدیریت صحیح خواسته‌های مشتری، می‌تواند روابط حرفه‌ای شما را تنها در یک جلسه نابود کند. بهتر است زمان بیشتری بخرید و در نیمی از زمان مربوطه، کار را انجام داده و تحویل دهید. همیشه اتفاقات پیش‌بینی نشده را برای تعیین زمان تحویل کار، در نظر بگیرید.

تمرکز بر بهترین‌بودن

هر چه تنوع را در کار خود بیشتر کنید، ساختمان‌هایی با کاربری بیشتر و مشتریان متفاوت‌تری را در بر خواهید گرفت. اما تنوع بیش از حد در کار، می‌تواند از کسب و کار شما، برندی آبکی و ناکارامد بسازد. معنی این حرف این است که مشتریان بالقوه توانایی تشخیص تخصص اصلی شرکت شما را از دست می‌دهند.
سعی کنید برای پیشگیری از این مشکل، بر روی یک بازار مشخص تمرکز کنید و مهارت‌ها و برند خود را بر اساس آن بازار خاص توسعه داده و تبلیغ کنید. سعی کنید در آن بازار بهترین باشید تا کسب و کار خود را بهتر به مشتریان معرفی کنید.


به نظر شما چه فاکتورها و اصول دیگری می‌توانند بر موفقیت کسب و کار یک معمار یا طراح داخلی موثر باشد؟ آن را در نظرات این مطلب با ما و خوانندگان به اشتراک بگذارید.

5

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]