معماری

مسابقه مقاله‌نویسی برکلی برای دانشجویان معماری

فرصت برای شرکت در Berkeley PRIZE 2016 برقرار است. اگر دانشجوی معماری هستید، تا اول نوامبر ۲۰۱۵ فرصت دارید تا با ارسال مقاله خود در مسابقه مقاله‌نویسی برکلی شرکت کنید.

Screen Shot 2015-09-22 at 2.16.47 PM

موضوع مقالاتی که در این مسابقه شرکت داده می‌شوند به تلاش برای نمایش اهمیت معماری در رفع مشکلات و پیامدهای جهانی تمرکز دارد. نقش معماری در اجتماع، فرهنگ و زندگی روانی در اندازه‌های فردی و اجتماعی، مواردی هستند که مقاله باید آنها را در بر گرفته باشد. موضوع خاصی که رقابت امسال حول آن می‌چرخد -با توجه به بحران پناهجویی و بی‌خانمانی ناشی از جنگ و بلایای طبیعی- مسالهٔ توجه به نیازهای بی‌سرپناهان و تاثیر و کمک‌های طراحان و معماران در مقابله با بی‌سرپناهی است.

مهلت شرکت در مرحله اولیه این رقابت تا اول نوامبر ۲۰۱۵ است. با ارسال مقالاتی حداکثر ۵۰۰ کلمه‌ای در این مسابقه شرکت کنید. پس از آن، مقالات برگزیده به مرحله نیمه‌نهایی میرسند و باید با بسط مقاله خود و ارسال مقاله‌ای ۲۵۰۰ کلمه‌ای شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنند.

برندگان از کمک هزینه سفر به مقصدی انتخابی که خصیصه‌های معماری خاصی در آن وجود دارد، بهره‌مند خواهند شد که فرصتی مناسب برای کسانی‌ست که هدفشان آشنایی با ساختارهای معماری سایر کشورها و نقاط دنیاست. در ادامه آنها می‌توانند در پروژه‌ای که بر پایه مقاله برنده ایجاد می‌شود یاری رسان باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات مسابقه و مراحل شرکت در مسابقه به اینجا مراجعه کنید.

0

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]