دکوراسیون معماری

دکوراسیون پشت مبلمان

ایجاد فضا در پشت مبلمان به جای چسباندن یا نزدیک کردن آنها به دیوار، اجازه می‌دهد که فضایی خاص، یکتا و اصیل ایجاد کنید. در این چیدمان نقاط قوت زیادی هست.

در ادامه این مطلب به نکته‌هایی در خصوص دکوراسیونی فانتزی و جذاب در پشت مبلمان اشاره شده که استفاده از آنها برای ایجاد فضایی ساده، زیبا و حتی کاربردی، به شما کمک می‌کند.

backside-sofa

با قرار دادن یک میز کم‌عرض در پشت مبلمان، می‌توانید از المان‌هایی مانند آباژور، کتاب، گلدان و … در روی آن استفاده کنید تا تصویری جذاب و زیبا به آن دهید. به علاوه، این میز می‌تواند در مهمانی‌ها به عنوان جایی برای قرار دادن وسائل پذیرایی مورد استفاده قرار گیرد.

Mesmerizing-Small-Apartments-Decorating-Ideas-With-Console-Behind-Sofa.jpg

اگر هنوز در خانه جای خاصی را برای کار و مطالعه در نظر نگرفته‌اید، می‌توانید به عنوان یک ایده کاربردی و مرتبط، از یک میز باریک با ارتفاع مناسب، به عنوان میز کار و مطالعه بهره ببرید. با اضافه کردن یک صندلی ساده، میز کار شما آماده شده و به زیبایی محیط نیز افزوده شده است.

backside-sofa3

اگر فضای کافی برای اضافه کردن یک میز در پشت مبلمان ندارید، می‌توانید از المان‌های دیگری مانند یک گلدان گل، برای دکوراسیون پشت مبلمان استفاده کنید. همانطور که در تصویر فوق مشخص است استفاده از یک گل خاص با شاخه‌های بلند و گل‌ها یا برگ‌های خوشرنگ، فضایی دلچسب و طبیعی در محیط ایجاد کرده است.

backside-sofa4

به عنوان یک ایده دیگر می‌توانید از تقارن و رنگ بهره ببرید. برای انجام این کار شما می توانید اشیاء متفاوتی -مانند دو آباژور همرنگ و هم‌شکل- را روی یک میز که پشت مبل قرار داده‌اید، چیده، و بدین ترتیب جلوه‌ای ویژه به فضای اتاق ببخشید.

8

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]