درباره ما

هزارویک بوم تنها یک سایت خبری نیست؛ بلکه ما اینجا گرد هم آمدیم تا ببینیم، بیاموزیم و بسازیم.

هزارویک بوم قصد دارد از دنیای فرهنگ و هنر هر آنچه دیدنی‌تر، آموزنده‌تر و ارزشمندتر است را برای شما گرد هم آورد تا دانش و بینش کافی برای ساختن و نشان دادن دنیایی زیباتر و دوست داشتنی‌تر به دست آورید.

هزارویک بوم می‌خواهد پلی باشد برای پیوند هنر، صنعت و فرهنگ ایران و جهان. پلی برای اینکه بهترین‌های ایران و جهان به همگان بشناساند. هزارویک بوم سایت مرجعی طبقه بندی شده، قابل استناد و اعتماد است برای افرادی که به کسب اطلاعات در حوزه‌های هنر و صنعت علاقه‌مند هستند.

ما را همراهی کنید.

گزارش سایت

رتبه الکسای سایت جهانی سایت حدود ۱۳۰هزار و رنگ ایران حدود ۴هزار است.

مجموع مشترکین فید و مشترکینی که از طریق ایمیل مطالب سایت را دریافت می‌کنند، بیش ار ۲۱۰۰ است.

به گزارش گوگل‌آنالیتیکز، ۷۵.۶٪ خوانندگان روزانه سایت، بازدیدکننده‌گان جدید هستند و بطور متوسط بیش از ۲ دقیقه زمان در سایت سپری می‌کنند.

می‌توانید با مطالعه گزارش عملکرد هزارویک بوم در شش ماه اولشش ماه دوم (یک سالگی هزارویک بوم)، شش ماه سوم و گزارش تازه منتشر شدهٔ شش ماه چهارم (دو سالگی هزارویک بوم) اطلاعات جامع‌تری درباره نحوه فعالیت این سایت به دست آورید.

شبکه‌های اجتماعی

توییتر: ۳۲۴۹ دنبال‌کننده
فیسبوک: ۵۸۲ لایک
گوگل‌پلاس: ۴۳ دنبال‌کننده
اینستاگرام: ۸۹۸ دنبال‌کننده
تلگرام: ۱۶۸۳ مشترک

سخنی با کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار

ما علاقمندیم که به موفقیت‌ها، شکست‌ها و تجاربی که شما در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکارتان با آنها مواجه شده‌اید بپردازیم. در همین راستا اگر کارآفرینی هستید که در حوزه‌های مرتبط با کار هزارویک بوم فعالیت می‌کنید، ما را دوست خود بدانید.

همکاری افتخاری

نویسندگان، عکاسان، گرافیست‌ها و هنرمندانی که علاقمند به همکاری افتخاری با هزارویک بوم باشند مورد استقبال ما قرار می‌گیرند. لطفا انواع همکاری‌ای که تصور می‌کنید می‌توانید با این مجلهٔ آنلاین داشته باشید را از طریق این فرم تماس با ما در میان بگذارید.

آخرین به روز رسانی اطلاعات: اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]