آگهی در هزارویک بوم

هزارویک بوم، مجله‌ای آنلاین در حوزه هنر است. در حال حاضر در هزارویک بوم تلاش می‌کنیم مخاطبان را از تازه‌های هنر در شاخه‌هایی همچون عکاسی، نقاشی، طراحی، معماری، دکوراسیون، سینما و فرش آگاه کنیم.

مخاطبان هزارویک بوم افراد علاقمند به دسته‌های مذکور و البته حرفه‌ای‌های هر یک از این بخش‌ها هستند. با وجود زمان نسبتا کوتاهی که از آغاز به کار هزارویک بوم می‌گذرد، رشد ترافیک روزانه و ماهانه سایت نشان از توجه روزافزون به این رسانه دارد.

1001logo-main-ads

هزارویک بوم محلی مناسب برای معرفی گروه بزرگی از کسب‌وکارهای شخصی و شرکتی است که هنرمندان، گالری‌داران، موسسات طراحی، تولیدکنندگان وسائل منزل، فعالان حوزه صنایع دستی، دفاتر تخصصی معماری، آتلیه‌های عکاسی، خدمات‌دهندگان چاپ و پرینت سه‌بعدی، آموزشگاه‌های هنری و بسیاری از کسب‌وکارهای دیگر که به نحوی با هزارویک بوم اشتراکاتی دارند را شامل می‌شود.

اگر شما نیز هنر یا کسب‌وکار خود را به هر نحو مرتبط با موارد بالا یا سایر موارد مشترک با هزارویک بوم می‌دانید، اینجا محلی مناسب برای یافتن مشتریان بالقوه برای کسب‌وکار شما از بین مخاطبان ماست.

ما پلن‌های مشخصی برای معرفی شما به مخاطبان‌مان طراحی کرده‌ایم که در زیر به اختصار به هر یک پرداخته شده است.

تبلیغات بنری

با توجه به طراحی هزارویک بوم، بخش‌های مختلفی در سایت برای درج بنرهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده که در تصویر زیر مشخص هستند.

جایگاه‌های تبلیغاتی در صفحه اول. (برای نمایش سایز بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید)

جایگاه‌های تبلیغاتی در صفحه اول. (برای نمایش سایز بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید)

جایگاه‌های تبلیغاتی در صفحه اول. (برای نمایش سایز بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید)

جایگاه‌های تبلیغاتی در صفحه مطالب. (برای نمایش سایز بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید)

 

به علاوه امکان درج بنر در فید سایت نیز وجود دارد که مشترکان ایمیلی را هم به صورت مستقیم در برمی‌گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه‌ها از طریق فرم تماس در پایین همین صفحه، یا آدرس ads [at] 1001boom.com با تیم تبلیغات هزارویک بوم تماس بگیرید.

رپرتاژ آگهی

اگر قصد معرفی دقیق‌تر کسب‌وکار خود را دارید، این امکان مهیاست که محصولات یا خدمات‌تان را در قالب رپرتاژ آگهی در هزارویک بوم معرفی کنید. در کنار معرفی کسب‌وکار شما در سایت، امکان انتشار پست مربوطه در شبکه‌های اجتماعی هزارویک بوم نیز وجود دارد. رپرتاژ آگهی همواره در سایت باقی خواهد ماند و در صورت تمایل، می‌توانید درج بنر در مکانی مناسب و قابل رویت در تمامی صفحات سایت را هم سفارش دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه‌ها از طریق فرم تماس در پایین همین صفحه، یا آدرس ads [at] 1001boom.com با تیم تبلیغات هزارویک بوم تماس بگیرید.

اسپانسر

شما می‌توانید در کنار پلن‌های بالا با توجه به کسب‌وکار خود، اسپانسر مطالبی مشخص از هزارویک بوم باشید. بدین ترتیب سایت یا صفحه مورد نظر اسپانسر، همواره با درج عنوان و بنر اختصاصی «اسپانسر» در پایین مطلب مربوطه باقی خواهد ماند. این بنر اختصاصی در فید سایت نیز قابل رویت خواهد بود و مشترکان ایمیلی نیز آن را دریافت می‌کنند.

جهت کسب شرایط اسپانسرهای هزارویک بوم، لطفا از طریق فرم تماس در پایین همین صفحه، یا آدرس ads [at] 1001boom.com با تیم تبلیغات هزارویک بوم تماس بگیرید.

مجله آنلاین هزارویک بوم، آگهی‌ها را با هدف پوشش بخشی از هزینه‌های سایت نمایش می‌دهد. بدین‌ترتیب در جهت اهمیت به حقوق خوانندگان، بنرهای تبلیغاتی به صورت اختصاصی نمایش داده می‌شوند و تلاش تیم تبلیغات سایت این است که حداقل تعداد ممکن از آگهی‌های بنری یا سایر انواع آگهی‌های اشاره شده، با بیشترین بازدهی برای سایت و تبلیغ‌دهنده، بازتاب داده شوند.

در صورتی که نظر، انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با فعالیت سایت یا بخش تبلیغات دارید، لطفا آن را از طریق فرم صفحه تماس با ما در میان بگذارید.


فرم تماس با تیم تبلیغات هزارویک بوم

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

لطفا نام سازمان، شرکت، موسسه یا تشکل متبوع خود را وارد کنید (الزامی)

موضوع

پیام شما

مطالب را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید.

[انصراف]